Bigg Boss 17: Navid Sole, Ankita Lokhande'yi öpmeye ilişkin açıklama yapıyor

şermin

Member
Bigg Boss 17'den Navid Sole, yarışmacı arkadaşı Ankita Lokhande ile bir parti sonrası Habersu hakkında konuştu. Videoda dans ettiler ve Navid'in Ankita'nın yanaklarına öpücük kondurduğu görüldü. Videoyla ilgili birçok soruyu yanıtlayan Navid, bunun sadece “eğlence amaçlı” olduğunu söyledi. Ayrıca şunu okuyun: Ankita Lokhande Bigg Boss 17'den sonraki ilk projesini duyurdu

Parti Habersunda Navid Sole ve Ankita Lokhande.
Ankita ile Haberda Navid Sole

Navid, Instagram Hikayeleri'nde şunları yazdı: “Herkese merhaba… Umarım bu mesaj sizi iyi bir ruh halinde bulur. Ankita ve Vicky'nin parti sonrası partisinde dolaşan son dans Habersu hakkında sohbet etmek istedim.” Görünen o ki biraz heyecan var ve konuya ilişkin bakış açımı paylaşmanın adil olacağını düşündüm. “

2024 Bütçesinin tam kapsamı yalnızca HT'de bulunabilir. Şimdi keşfedin!

“Ankita'nın benimle dans etmesi üzerine bazı insanların kaşlarını kaldırdığını fark ettim ve anlıyorum. Ama sizi temin ederim, çok eğlenceliydi, başka bir şey değildi. Ankita ve benim harika bir arkadaşlığımız vardı ve o evdeki en iyi arkadaşlarımdan biriydi. Bigg Boss evinde beni çok destekledi ve onu çok seviyor” diye ekledi.

Navid Sole söylentiler hakkında

Navid ayrıca şunu da belirtti: “Söylentiler dönmeye başlamadan önce, bir adım geriye gidelim ve olayın pozitif enerjisini takdir edelim.” Bazen dans sadece bir danstır ve bu durumda, güzel zamanları ve keyif alınacak anı kutlamakla ilgiliydi. “

Ankita'nın özel partisinde

Partiye, her ikisi de Bigg Boss 17'nin parçası olan Ankita ve işadamı kocası Vicky Jain ev sahipliği yaptı. Özel parti, Navid'in diğerleriyle birlikte davet edildiği Mumbai'deki evinde düzenlendi.

Söz konusu Haberda Ankita ve Navid, Tum Kya Mile şarkısı eşliğinde dans etti. Navid, dudak senkronizasyonu yapıp şarkıya uyum sağlarken Ankita'yı öperken görüldü. Videoya tepki gösteren sosyal medya kullanıcılarının bir bölümü, Ankita'yı eleştirerek, kocası aynı şeyi başka birine yapsaydı ona sorun olur muydu diye sordu. Bir kişi “Vicky'nin babası Ankita'nın annesini aramaya gidiyor” demişti.

Bir başkası, “Vicky de aynısını yapsaydı Ankita onu şimdiye kadar öldürmüş olurdu” yorumunu yaptı. Bir diğeri şöyle dedi: “Vicky'nin konuşmasına izin verilmiyor ve bu kız ne yapıyor?”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayınWhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde