Bigg Boss 18'den Vivian Dsena, Vahbiz Dorabjee'den Boşanma Konusunda: 'Bana dayanabildiği sürece benimleydi'

şermin

Member
Aktör Vivian Dsena kişisel hayatını her zaman gizli tuttu, bu nedenle Bigg Boss 18'e girdiğinde hayranları şok oldu. Aktör yakın zamanda aktör Vahbiz Dorabjee'den boşanmasından bahsederken görüldü ve kaç yıldır birlikte olduklarını takip etmediğini söyledi. Ayrıca okuyun: Vahbiz Dorabjee, Vivian Dsena'dan ayrılmayı anlatıyor: Başarısız bir evlilik yaşamak acı verici

Vivian Dsena ve Vahbiz Dorabjee, Pyaar Kii Ye Ek Kahaani adlı TV programının setlerinde buluştu.
Vivian boşanması hakkında

Eski gazeteci Nouran Aly ile evli ve bir kızı olan oyuncu, eski ilişkileri konusu gündeme geldiğinde oda arkadaşı Shilpa Shirodkar ile konuşuyordu.

Shilpa ona şu anki karısıyla nasıl tanıştığını sordu ve Vivian her şeyin profesyonel olarak başladığını söyledi. Onunla röportaj yapmak istedi ve o da onu dört ay bekletti. Bu yüzden ekibiyle temasa geçti ve dört ay sonra ona bunun hiç profesyonelce olmadığını söyleyen öfkeli bir mesaj gönderdi. Vivian, kendisine yanıt verdiğini ve önümüzdeki 24 ila 48 saat içinde röportaj yapma sözü verdiğini açıkladı.

Daha sonra, onunla profesyonel olarak ilk kez tanıştığı bir etkinliğe davet üzerine Mısır'a gittiğini söyledi.

Bu noktada Shilpa şimdi boşanıp boşanmadığını sordu. Vivian daha sonra son evrak işlerinin tamamlandığını açıkladı.

Shilpa, “İkiniz de kaç yıldır evliydiniz?” diye sordu Vivian, “Mainnahi Ginta (saymıyorum). Bana tahammül edebildiği ve kim olduğumu anlayabildiği sürece yanımdaydı.”

“Galat tab Tak hota hai jabtak sahi nahi hota (Doğru şeyler gelene kadar işler ters gider)” diye ekledi.

Kişisel gelişiminden bahseden oyuncu, “Benim tutumumdaki değişim bir geçiş sürecidir. Bu bir gecede olmadı. Ama ek baat toh maan ni padegi, ladki katı hai (Bir şey söylemeliyim, kız harika). Onun hayatımda olmasına değeceğimi düşünüyorum.”

Çift hakkında

Vivian Dsena ve Vahbiz Dorabjee, Pyaar Kii Ye Ek Kahaani adlı TV programının setlerinde buluştu. İkili kısa sürede birbirlerine aşık oldular ve 2013 yılında evlendiler. Ancak birkaç yıl sonra aralarında anlaşmazlıklar çıktı ve 2017 yılında boşanma davası açtılar. 2021'de boşandılar. Vivian yoluna devam edip artık bir baba olurken, Vahbiz de kariyerine odaklanmış durumda.