Bigg Boss OTT 2 kazananı Elvish Yadav, Instagram’da Alia Bhatt’a “U Love U” diyor

şermin

Member
Çarşamba günü bir “Bana Her Şeyi Sor” Instagram oturumu sırasında Alia Bhatt’a Bigg Boss OTT 2 kazananı Elvish Yadav’a ne söylemek istediği soruldu. Kız kardeşi Pooja Bhatt’ın Pazartesi günkü finallerde Elfish’e yenildiğini düşünen Alia’nın Elfish’e oldukça güzel haberleri vardı. (Ayrıca şunu okuyun: Ruj Sözü Üzerindeki Tepkilerin Ortasında, Alia Bhatt, Ranbir Kapoor İle “En Özgün Benliği” Olabileceğini Söyledi.)

Elvish Yadav ve Alia Bhatt, Instagram Stories’de güzel bir değiş tokuş yapıyor
Elfçe için takma ad mesajı

Alia’nın Instagram Stories’deki AMA oturumu sırasında bir hayran ona “Elfish Yadav ke bare mein kuchh ho jaye” (Elfish Yadav hakkında bir şeyler söyle) diye sordu. Alia, “sysmutmm (iki kırmızı kalp emojisi)” diye bağırarak yanıt verdi.

Elvish, Instagram Hikayelerinde Alia’ya hızlı yanıt verdi. Alia’nın hikayesinin bir ekran görüntüsünü paylaşarak, “U SEVİYORUM (üç kalp emojisi)” yazdı.

Elvish Yadav ve Alia Bhatt'ın Instagram paylaşımı

Elvish Yadav ve Alia Bhatt’ın Instagram paylaşımı
Bigg Boss OTT 2’de Alia

Bu, Alia’nın Elfçe’yi ilk övüşü değil. Aslında, yakın zamanda Elfish’i Bigg Boss OTT 2 evinin “Kayalık” olarak adlandırdı. Alias’ın yakında çıkacak filmi Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani’nin promosyonu sırasında, Salman Khan’ın sunuculuğunu yaptığı gösteriden Rocky ve Rani’nin isimlerini vermesi istendi. Chandigarh’daki medyaya Elf Yadav’ın “sert bir kişiliğe” sahip olduğunu söyledi ve “Elfçe mujhe bohot naughty lagte hai” dedi. çok eğlenceli. O çok komik. Ben onu çok seviyorum.”

Ancak Alia, Bigg Boss OTT 2 finalistlerinden biri olan kız kardeşi Pooja Bhatt’a hemen iltifat etti. “Ama kız kardeşimin adını almalıyım, kyuki vo to humari ghar parivar ki Rani hai. O olduğu gibi (Ama kız kardeşimin adını (Pooja Bhatt) almalıyım çünkü o ailemizin kraliçesi. O olduğu gibi),” diye ekledi.

Alia Bhatt yakın zamanda Karan Johar’ın 28 Temmuz’da vizyona giren romantik komedisi Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani’de rol aldı. ₹Şimdiye kadar 137.02 crore.