Bridgerton oyuncusu Ruby Barker yakın zamanda yaşadığı istismarcı ilişki hakkında konuştu

şermin

Member
Bridgerton'daki Marina rolüyle tanınan Ruby Barker, geçtiğimiz günlerde yaşadığı şok edici bir olayı hayranlarıyla paylaşmak için Instagram hesabını kullandı. Aktör, içinde bulunduğu istismarcı ilişkinin ayrıntılarını ve bunun 2023'ün sonlarında hastanedeyken nasıl sona erdiğini ayrıntılarıyla anlatan uzun bir not paylaştı. “Tetik uyarısı: BTS 2023. Kapalı kapılar ardında neler oluyor?” Kimsenin kızı ya da oğlu bunu hak etmiyor. Babam öldü ve annem ortadan kayboldu, sanırım kolay bir av,” diye yazdı notu paylaşarak. (Ayrıca Okuyun: Bridgerton 3. Sezon, Odak Noktasını Colin ve Penelope'nin Aşk Hikayesine Kaydırıyor)

Bridgerton oyuncusu Ruby Barker, son dönemdeki başarısızlığını anlattı (Instagram)
Not

Notta Ruby, babasının Ocak 2023'teki ölümünden sonra bir adamla tanıştığını anlatıyor. Olayların, bir partinin kısa süre sonra patlamaya dönüşmesinin ardından, temizlik yapmasına yardım etmek için geride kalmasıyla başladığını iddia ediyor. Kendisini sözlü ve fiziksel olarak nasıl taciz ettiğini anlattı ve ailesinin bu travmayı atlatmasına yardımcı olduğunu iddia etti. “Çok şaka yaptığımı biliyorum ama bu komik değildi ve sonunda neredeyse beni öldürüyordu” diye yazdı ve ekledi, “Kafam çok karışıktı ve sonunda sadece babamı geri istedim.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
Yardım arıyorum

İstismarcısının kim olduğunu açıklamasa da, sonunda yardım istediğini ancak resmi bir rapor sunmamaya karar verdiğini açıkladı. “Gecelerimi Samiriyelilerle telefonda geçirdim ve polis beni arayıp iyi olup olmadığımı kontrol etmek için evime geldi. Suç duyurusunda bulunmak istemedim. Refuge, istismar döngüsünü ve neye benzediğini anlamama yardımcı oldu. O bilir. Biliyorum. Artık sen de biliyorsun,” diye yazdı. Ruby, gönderisine yapılan yorumları devre dışı bıraktı.

Nesil travması

Ruby, 2022'de akıl sağlığı nedenleriyle hastaneye kaldırıldığını ve “uzun süredir kendini iyi hissetmediğini” açıkladı. Bunun kendi içinde “tüm nesiller arası travmanın bir araya toplandığını” iddia etti. Mayıs 2022'de hastaneden taburcu edildi ve hayranlarını herhangi bir sorunla karşılaşırlarsa profesyonel yardım almaya teşvik etti. 2023'te, 2019 ve 2022'de Bridgerton'u çekerken iki psikotik kriz yaşadığında Netflix ve Shondaland'ın kendisine yeterli desteği sağlayamadığı için seslendi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.