Canlı AGT Vegas şovu üçüncü yıl için yenilendiğinden Simon Cowell 13 milyon dolarlık sözleşme imzaladı

şermin

Member
America’s Got Talent, tüm zamanların en başarılı yetenek gösterilerinden biridir. Dizinin öne çıkan karakterlerinden biri yönetici yapımcılardan ve jüri üyelerinden biri olan Simon Cowell. The US Sun’a göre, Cowell liderliğindeki America’s Got Talent Live programı Las Vegas Strip’e üçüncü kez yeşil ışık yaktı. Çıkış, MGM Resorts’un 64 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızının Luxor Resort’taki programını yönetme sözleşmesini 2024 sonbaharına kadar uzattığını da ekliyor.

Simon Cowell
Simon Cowell’ın multi milyon dolarlık AGT anlaşması

İçeriden biri basın kuruluşuna şunları söyledi: “AGT Live şovu bir yıl daha yenilendi. Son yıllarda Luxor için büyük bir başarı oldu.” “Simon için harika bir teklif. Performansları ona para kazandırıyor, çünkü mutlu bir seyirciye canlı olarak çalıyor, bir yandan da arkasına yaslanıp kârı alıyor.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Şöyle eklediler: “Muhtemelen bu yıl bu uzatma için 13 milyon dolar veya 10 milyon £ kazanacak, bu onun için başka bir harika anlaşma.” Hayranlar sıklıkla geri geliyor çünkü dizi önceki şovlarda ortaya çıkan yetenekleri değiştiriyor.” İçeriden, Cowell “şu anda gerçekten harika bir koşunun tadını çıkarıyor.”

İçeriden biri, “Bu yılın başlarındaki AGT özel programı NBC için gerçekten büyük bir hit çünkü en yüksek eğlence rakamlarını getiriyor” dedi ve şunu ekledi: “Neredeyse çalışır durumda olmasına rağmen bu program için izleyiciler çok güçlü kalıyor.” Yıllar. “

Las Vegas Strip’te Onurun Anahtarı

2022’de Cowell, America’s Got Talent Live programıyla Las Vegas Strip’in Anahtarı ile onurlandırıldı. Bu prestijli ödül kendisine sunulduğunda gözyaşlarını tutamadı.

“Yani evlenmeye karar verdiğim yıl bana Las Vegas’ın anahtarını veriyorsun… harika zamanlama. Bu arada, bu harika. Çok teşekkür ederim” dedi Amerikan medya kişiliği. “Bu fırsatı değerlendirmek ve bunun harika olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Demek istediğim, zamanlama pek iyi değildi. Yani 10 yıl önce çok daha eğlenceli olurdu ama neden bahsettiğimi biliyorsunuz” diye devam etti.

“MGM’ye teşekkür etmek istiyorum çünkü sizin desteğiniz olmasaydı burada olamazdık ve bu benim için büyük bir mutluluktu” dedi. “Oyunculara ve ekibe teşekkür etme fırsatım var çünkü onlarla uzun süredir çalışıyoruz ve bu gösteriyi yaparken çok eğlendim” diye ekledi.