Cannes 2024: Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah yıldızı Deepti Sadhwani kırmızı halıyı turuncuya boyadı

şermin

Member
Komedi realite şovu Hasya Samrat'ın sunuculuğunu yapan ve popüler TV dizisi Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'da rol alan aktör Deepti Sadhwani, ilk çıkışını prestijli 77. Cannes Film Festivali'nde yaptı. Uzun metrajlı filmin galasında hazır bulundu Le Deuxième Acte (İkinci Perde). Heyecanını Instagram'da takipçileriyle paylaşan Deepti, Cannes 2024 Açılış Töreni'nde kırmızı halıda yürümekten büyük onur duyduğunu dile getirdi. Oyuncu, turuncu elbisesinin “rekor kıran” uzun bir kuyruklu olduğunu iddia etti.

Deepti Sadhwani Cannes 2024'te
Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Deepti Sadhwani kimdir?

Deepti'nin finansal bir geçmişi var ama sanata olan tutkusu onu film, televizyon ve müzik alanlarını keşfetmeye motive etti. Miss North India unvanını aldı ve Miss India yarışmasının bölgesel finallerine ulaştı. Aktris kariyerini televizyonun ötesine taşıyarak film endüstrisine geçti ve başrolde oynadı. Nazar Hati Durghatana Ghati Ve Rock grubu partisi. Buna ek olarak Deepti, 'Harayana Roadway'den canlı 'Lala Lala Lori'ye kadar çeşitli Haryanvi şarkılarında yer alarak müzik endüstrisinde kendini kanıtladı.

Kendisi daha önce bizimle yaptığı bir röportajda şöyle açıklamıştı: “Şu anda müzik faaliyetlerimden tamamen keyif alıyorum. Şarkı yaratmak, Haberlarda yer almak, canlı şovlar ve tabii ki şarkı söylemek gibi çok fazla şey oluyor. 12 şarkı buldum.” Son yıllarda, liste rekorları kıran şarkım “LaLa Lala Lori” gibi bazıları iyi numaralar kazandı. Tüm bu bağımsız sayılar bana kariyerimin aynı döneminde Baadshah, Meet Brothers ve diğerleri gibi sanatçılarla çalışma fırsatı verdi.”

Deepti'nin Cannes'daki ilk gösterimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• YAZAR HAKKINDA
    Yazar standardı 90x90

Dipti Mudaliar, Hindustan Times'ın Baş İçerik Yapımcısıdır. Sekiz yıldan fazla bir süredir moda, yemek, güzellik, seyahat, müzik ve kitaplar dahil olmak üzere yaşam tarzının çeşitli yönlerini ele alıyor. Şu anda günlük eğlence ve yaşam tarzı takviyesi HT City için çalışıyor. …Ayrıntılı olarak görün

Haberler / HTCity / sinema / Cannes 2024: Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah yıldızı Deepti Sadhwani kırmızı halıyı turuncuya boyadı