Çarkıfelek katılımcısı, en kötü tahmini yaptıktan sonra “zor bir an” yaşadığını düşünüyor

şermin

Member
Çarkıfelek’te artık meşhur olan “şimdiye kadarki en kötü tahminin” arkasındaki kadın Gishma Tabari, viral çevrimiçi hesaplaşmasında sessizliğini bozuyor. Fark etmeyenler için, nakit ödüller sunan popüler kelime bulmaca oyununun son bölümünde, bir yarışmacının üçlü atış bulmacasına verdiği garip cevap insanların kafasını karıştırdı. Sosyal medya kullanıcıları bir saniye bile kaybetmeden bunu şimdiye kadarki en kötü seçim olarak nitelendirirken, birçok kişi oyuncunun ne söylemeye çalıştığını merak etti.

Çarkıfelek (ABC)

Ayrıca Okuyun: Connections NYT 25 Aralık 2023 Notları ve Cevapları

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
“Çarkıfelek” katılımcısı alay konusu hakkında yorum yapıyor

Gishma Tabari, alay konusunun ardından Fox News Digital’e konuştu ve en büyük korkusunun sahnede gerçekleştiğini açıkladı. “Gösteriye çıkıp herkesi güldürecek aptalca bir şey söyleyeceğim veya yapacağımdan korkuyorum” dedi ve “Tam da öyle oldu” diye tahminde bulundu.

Çarkıfelek’teki “şimdiye kadarki en kötü tahmin” anı

Sahne sırasında harfler yavaş yavaş açıldı ve ekranda “TH- -RITI-S_-GR-E” yazısı göründü. Tabari bir anda The British Ogre’yi beklediğinde internet hayranları hem şaşırdı hem de eğlendi.

Röportajda Gishma, tepkinin yalnızca zihninden geldiğini söyledi. Biraz düşündükten sonra bu varsayımın kendisi için de artık bir anlam ifade etmediğini itiraf ediyor. Şöyle dedi: “Orada olduğum ve tahtayı gördüğüm andan itibaren, gördüğüm şey tam olarak buydu. Şimdi ona bakıyorum ve sanki… hiçbir anlam ifade etmiyor.”

Ev sahibi Pat Sajak ondan cevabını tekrarlamasını istedikten sonra o da hemen tekrarladı. Ancak kısa bir aradan sonra hatasını anladı ve aradığı doğru cevabın aslında “Eleştirmenler aynı fikirde” olduğunu anladı.

Çocukluğundan beri hayranı olan Tabari, efsane sahneye çıkmadan yıllar önce rüyalarında Kader Çarkı’nı çevirmişti. Tahmininin gerçek hayatta, sadece tahtada değil, tüm internette iz bırakacağını bilmiyordu.

“Fotoğrafımı gördüm ve ‘Aman Tanrım’ diye düşündüm. Bu benim,” diye ekledi. “Bazı incitici yorumlar vardı… ama açıkçası onlara üzülmedim…” İnsanlar genelde kim olduğumu bilmiyor. Diplomam var, çalışıyorum… Ulusal televizyonda zor bir an yaşadığımı hissediyorum” diye sözlerini tamamladı ancak programda birçok ödül kazandığı için röportajdan mutlu ayrıldı.