Carole Radziwill, gösteri için ‘Kendimi küçülttüm’ RHONY pişmanlıklarını açıkladı

şermin

Member
New York’un eski Real Housewives yıldızı Carole Radziwill, rol arkadaşlarına uyum sağlamak için kasıtlı olarak “kendini aptallaştırdığını” itiraf ederek hayranlarını şaşkına çevirdi. Yakın tarihli bir röportajda, eski gazeteci ve yazar, savaş bölgelerinden ve mülteci kamplarından habercilik yaparak geçirdiği zaman da dahil olmak üzere, etkileyici kariyer başarıları hakkında daha açık konuşmuş olmayı dilediğini açıkladı.

New York yıldızı Carole Radziwill’den Gerçek Ev Hanımları.

Carole, “Şovda olmak için kendimi küçülttüm,” dedi. “Sanırım çok daha etkileyici kabul edilirdim… ama sonunda gösteriş yapmak istemedim.”

Carole ayrıca RHONY’yi kadroya alınmadan önce hiç görmediğini ve kadınların davranışlarını ve içme alışkanlıklarını şok edici bulduğunu itiraf etti.

Carole, 10. sezondan sonra RHONY’den ayrılmasına ve eski kanka Bethenny Frankel ile alenen arasının açılmasına rağmen, realite TV’ye dönüşü reddetmedi. Yeni program Real Housewives Ultimate Girls Trip’e atıfta bulunarak, “Herhangi bir şehirdeki en havalı, en komik kızla bir kız gezisine giderdim” dedi. “Ama onun kim olduğunu bilmiyorum çünkü Housewives’ı izlemiyorum.”