Cezanne Khan’ın sözde eşi onu aile içi şiddet ile suçluyor

şermin

Member
En çok Kasautii Zindagii Kay (2001) filmindeki Anurag Basu rolüyle tanınan aktör Cezanne Khan, karısı olduğunu iddia eden Aisha Pirani tarafından aile içi şiddetle suçlandı. Yeni bir röportajda Aisha, Cezanne’ın “her zaman çok kötü davrandığını” iddia etti ve onu bir odaya kilitledi. Aisha, Müslüman yasalarına göre hala evli olduklarını söyledi. (Ayrıca okuyun | Cezanne Khan’ın iddia edilen eşi Aisha Pirani, FIR’ı ona karşı dava açtı: ABD yeşil kartı almak için beni kullandı)

Cezanne Khan, “eşi” tarafından aile içi şiddet uygulamakla suçlanıyor.
Aisha, Cezanne’a karşı FIR’ı sundu

ABD’de yaşayan Aisha, FIR’a 7 Haziran’da başvurduğunu söyledi. Ayrıca Cezanne ve kız arkadaşının ona “bana işkence eden kirli sesli notlar” göndereceğini söyledi. “Polis karakoluna gönderdiğini” de sözlerine ekledi. Geçen yıl Cezanne, kız arkadaşı Afsheen ile evlenme planlarından bahsetmişti. Üç yılı aşkın süredir birlikteler.

Aisha aile içi şiddetle mücadele üzerine

Şimdi, aile içi şiddet sorulduğunda Aisha, Times of India’ya şunları söyledi: “Evet, çocuklarım benim tanıklarım. Beni odama ve evime kilitledi ve skype üzerinden diğer kızlarla flört etti. Bence o bir Casanova.” . Bana “Seninle evliyim, sana hayatımı vermedim” derdi, bu onun diyaloğuydu. Her zaman çok kötü niyetliydi. Ben meyve almayı unuttuysam, geceleri meyve yemeyi çok seviyor, öyle kaba sözler söyledi ki söyleyemem.

Aisha, Cezanne ve Afsheen ile tanışması hakkında konuştu

Aisha, FIR başvurusunda bulunmak için Hindistan’a geldiğinde Cezanne ve Afsheen ile tanışıp tanışmadığı sorulduğunda da yanıt verdi. O, “Hayır, bu sefer değil. Ama geçen yıl onunla konuşmaya çalıştım. Yeğenlerimden biriyle Yari Yolu’ndaki evini ziyaret ettim. Beni gördü ve kaçtı. Onunla konuşmaya çalıştım ama olmadı.” Bir Müslüman olarak hala onunla bir nikah içindeyim ve yoluma devam etmek istiyorum. Ve duyduğum şey, onun Afsheen adlı bir kadınla yeniden evlendiğini düşünüyorum. Yaklaşık dört yıldır birlikteler. Bunun ne kadar doğru olduğunu bilmiyor muyum? Ona yaklaştığımda. Ben de onları gördüm ve ikisi de kaçtı.

Cezanne, 2021’de Aisha hakkında konuştu

Aisha ile 2021’deki evliliği sorulduğunda Cezanne, Aisha’yı “takıntılı bir hayran” olarak nitelendirerek iddialarını reddetti. Cezanne, Times of India’ya şunları söyledi: “Onunla hiç evlenmedim. Takıntılı bir hayranın durumu böyledir. Bu tür insanlar hakkında konuşmak anlamsızdır. Sadece benim aracılığımla reklam yapmaya çalışıyor. O, kuzenimin karısının Karaçi’de yaşayan kız kardeşi, bu yüzden onu tanıyorum. Evlilik cüzdanı hakkında hiçbir fikrim yok. Birçok şeyi dönüştürüyor.”