Charu Asopa, bekar bir anne olmanın yorucu ve sinir bozucu olabileceğini söylüyor

şermin

Member
Charu Asopa, genç kızı Ziana’nın bekar bir annesi olmanın genellikle sinir bozucu ve yorucu olduğunu söyledi. Oyuncu, bekar bir anne olarak ev bulmanın bekar bir kadın olarak olduğundan daha da zor olduğunu sözlerine ekledi. (Ayrıca Okuyun: Rajeev Sen Eski Eşi Charu Asopa’ya Yeni Şovda Rol Teklif Etti)

Charu Asopa bekar bir anne olarak hayatından ve kiralık bir ev bulmanın bile ne kadar zor olduğundan bahsediyor.
Charu ve Rajeev’in ilişkisi

Charu, 2019’da rol arkadaşı Rajeev Sen ile evlendi ve Kasım 2021’de kızı Ziana’yı doğurdu. Ancak kısa süre sonra ayrıldılar. İlk ayrılmalarının ardından Charu ve Rajeev birkaç röportaj verdi ve birbirlerini aldatmakla suçladı. Aylarca ayrı kaldıktan ve aile toplantılarında ve etkinliklerde birlikte görüldükten sonra yakın zamanda boşandılar.

Bekar bir anne olarak hayatta Charun

Charu ETimes’a şunları söyledi: “Bazen bu çok yorucu ve sinir bozucu oluyor ama sonra bazı şeylerle uğraşmak zorundasın.” İki gün önce yemeği yoktu ve ben ona bağırdım, bana baktı ve ağlamaya başladı, kendimi gerçekten kötü hissettim. Ben de ağlamaya başladım ve bir anne olarak bazen bazı şeylerle baş etmek zor oluyor. İkimiz birlikte öğreniyoruz.”

Çocuğun diyetini ve günlük aktivitelerini denediğini ve ikisinin bir anne-kız ikilisi olarak birlikte büyüdüğünü sözlerine ekledi. Herhangi bir desteğin olmadığına da değinerek, tüm çocukların farklı yetiştirildiğini ve tüm annelerin yaşam yollarının da farklı olduğunu söyledi.

Charu bir daire arıyor

Charu gazeteye şunları söyledi: “Bekarken ev bulmakta pek sorun yaşamadım ama Ziana ile ev bulmak zordu.” Roz ghar dekhne jaana (Her gün ev aramaya gitmek) kızımla ve sonra her şeyin hazır olduğu günler oldu ama son anda bir şey oldu ve evi alamadım. Ben bekar bir anneyim ve aynı zamanda bir aktrisim, bu yüzden insanlar evlerini kolayca kiraya vermiyorlar.”

Birçok şeyin aynı anda olduğunu ve başka seçeneği olmamasına rağmen bunun onun için sinir bozucu hale geldiğini ekledi. Ayrıca, ev ararken küçük Ziana’yı etrafta taşımanın, küçük olanı beslemek için arabayı durdurmak zorunda kaldıkları anlamına geldiğini de söyledi.