Charu Asopa eski kocası Rajeev Sen ile tatilde: Kızımı neden ailesinden ayırmalıyım?

şermin

Member
19 Temmuz 2024 15:44 IST

Aktris Charu Asopa, eski kocası Rajeev Sen ve kızları Ziana ile Dubai'ye gittikten sonra yeniden bir araya geleceği yönündeki söylentiler hakkında konuşuyor.

Charu Asopa kısa süre önce kızı Ziana ile Dubai'ye gitti. Netizenlerin dikkatini çeken şey eski kocası Rajeev Sen ve ailesinin varlığıydı. Asopa'ya Şen'le ilişkisini sorduğumuzda heyecanla geziyi şöyle anlattı: “Çok güzeldi. Ziana gerçekten çok hoşuna gitti. Poori ailesi, Ziana'nın ilk seyahatiydi.” Şöyle ekledi, “Birlikte seyahat ettik çünkü o, Ziana'nın babası ve onlar da onun ailesi. Rajeev'in annesini ve Sushmita Didi'yi de seviyorum. Rajeev onunla vakit geçirmekten keyif alacak.”

Charu Asopa ve eski kocası Rajeev Sen

Ayrıca şunu okuyun: ÖZEL | Rajeev Sen, görüşmediği eşi Charu Asopa ile çıkmadığını açıkladı: Biz sadece iyi arkadaşız

Asopa, kişisel farklılıklarına rağmen bu bağlantıları sürdürmenin çok önemli olduğunu söylüyor. “Ayrılırsak diğer tüm ilişkilerin sona ermesi gerekmiyor. Ziana'yı neden ailesinden ayırayım?” diye soruyor.

Asopa, Sen'le olan ilişkisine ise şöyle açıklık getiriyor: “Arkadaş olarak kalıyoruz. Ziana ke aage koi dikhava karne pade, isse acha hum gerçek ağrıyan arkadaşlarım ban jaaye puraani saari baaton ko bhoolke. Usse acha kya ho sakta hain!”

Asopa, özel hayatına yönelik kamuoyu eleştirileriyle ilgili olarak, kendisini olumsuzluklardan korumaya karar verdiğini söylüyor. Şöyle diyor: “Çok fazla olumsuzluk olduğu ve herkes ilişkim ya da kişisel hayatım hakkında çok şey söylediği için yorumları okumayı bıraktım. Cehalet bu tür durumlarla başa çıkmak için bir nimettir.

Asopa şu anda yalnızca Ziana'yı büyütmeye odaklanmış durumda. “Şu anda tek projem Ziana. Sadece YouTube Haberları yapıyorum” diyor ve günlük dizilerde oyunculuk yaparken kızına bakmanın zor olduğunu belirtiyor. Asopa, “Onu bakıcıların yanına yerleştirmeyi ya da setlere götürmeyi başaramadım” diyor ve ekliyor: “OTT (projeler) alsam bile ondan uzak durmak zorundayım. Bu şu anda mümkün değil. Bana çok bağlı. Woh kisi aur ki godi mein bhi nahi jaati, o sadece beni istiyor.”

Haberler / HTCity / sinema / Charu Asopa eski kocası Rajeev Sen ile tatilde: Kızımı neden ailesinden ayırmalıyım?