Charu Asopa, evinin reddedilmesi üzerine: Bana “Koi mard nahi hai ghar mai” söylendi

şermin

Member
Şok edici bir olayla, aktris Charu Asopa yakın zamanda kendisine ve kızı Ziana’ya bir yuva bulmaya çalışırken ayrımcılığa uğradı. Bu karşılaşmayı anlatırken şunları söylüyor: “Yakında yeni olacak evimdeki sosyal bir toplantıya katılmak için çekimler arasında bir saat ara verdim. Her şey tamamlandı ve jeton parasını bile göndermiştim. Komite üyelerinin çoğunluğu erkekti ve sadece bir kadın vardı” ve şunu ekledi: “Bana ‘Kitne log rehne wale hain?’ diye sordu. Ona benim, kızımın ve iki hizmetçinin olacağını söyledim. “Hayır, hm bekar anneler ko ghar nahi dete” dedi. Ona nedenini sordum ama o oraya gitmek istemediğini veya bu konuda daha fazla tartışmak istemediğini söyledi. Bana çok kaba davrandı. Onu ikna etmeye çalıştım.”

Charu Asopa’ya ev verilmemesi üzerine

Asopa bu dışlanmanın nedenlerini anlamaya çalıştığında bayan daha fazla konuşmak istemedi. “Trajediler hayat boyu devam ediyor ama bunu yapamazsınız. Herhangi bir tartışmaya hazır değildi ve “Aap mera zaman kaybı mat kijiye, mai subah subah apna ruh hali nahi kharaab karna chahti. Benim için çok üzücüydü ve gözyaşlarımı tutamadım” dedi. yaşındaki çocuk, olayı neredeyse ağlayarak ve kırılan bir sesle anlattığını söyledi.

IPL 2024 açık artırması burada! Tüm güncellemeleri HT’den CANLI olarak takip edin. Şimdi Katıl

Oyuncu buna inanmadığını ifade ediyor ve bu tür ayrımcılığın adaletsizliği karşısında “şok” olduğunu paylaşıyor. “Aisa lagra tha jaise ek bekar anne hona gunaah hai koi. Isme kisi lady ka koi kasoor nahi hota hai. Birisi yarın ev alır ve sonra boşanırsa onu evden kovar mısınız?”

Tüm olumsuzluklara rağmen direnmeyi sürdürüyor. “Bu evi artık alamayacağım. Sembolik parayı bile iade ettikleri için çıkış yolu yok. Toplum kurallarının sadece ailelere izin verdiğini söylediler. Hatta ona annemin beni sürekli ziyaret ettiğini söyledim ve o da şu cevabı verdi: “Koi mard toh nahi hai na lekin ghar mai.” Kulaklarıma inanamadım. Diğer kulüp üyeleri hiçbir şey söylemedi bile” diye espri yapıyor Asopa.

“Ghar toh mujhe mil hi jaayega, himmat meri toot ti nahi hai aise. Ek baar dhakka laga, ama iyi olacağım. Ek Lady hokar vo aisi baatein karahi thi, bu yüzden şok ediciydi. Buna benzer şeyler daha önce de yaşandı ama benim yüzümden bu kadar bariz bir şekilde yaşanmadı. Ek ladki hona galat baat hai kya? Bu yüzden cesaretimi kaybetmedim ama eğer başka biri olsaydı, shayad vo toott jaati,” diye bitiriyor.