Chhavi, kendisine kanser teşhisi konduktan sonra kızının kendisine “Ölecek misin?” diye sorduğunu hatırlıyor.

şermin

Member
Nisan 2022’de kanser teşhisi konulan oyuncu Chhavi Mittal, kızı Areeza’nın hastalığını kendisine anlattığında verdiği tepkiyi anlattı. News18 Showsha’ya konuşan Chhavi, Areeza’nın kendisine “ölüp ölmediğini” sorduğunu hatırladı. Chhavi, Areeza’ya ameliyat olması gerektiğini açıkladığını da sözlerine ekledi. (Ayrıca okuyun | Chhavi Mittal kostokondritle mücadele konusunda: Bazen nefes almak bile acı veriyor)

Chhavi Mittal, kızı Areeza hakkında konuştu.
Chhavi, Areeza’ya kanserden bahsettiğinde verdiği tepkiyi hatırlıyor

Chhavi, “Areeza ile konuştum. Yanına oturdum ve “Annen hasta ve birkaç günlüğüne hastaneye gitmesi gerekiyor. İyileşip eve dönecek” dedim. Bir anda ağlamaya başladı ve şöyle dedi: “Anne, bu sende mi?” Kanserden bahsettiğini biliyordum. Evet dedim’. Nani’mi kanserden kaybettim. O [Areeza] biliyor. Öleceğimi sanıyordu. Kanser hakkında bildiği tek şey öldürdüğüdür.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
Chhavi, Areeza’nın kendisine hastaneye kadar eşlik ettiğini söyledi

Aktör şunları ekledi: “‘Yiyecek yutamayacak mısın?’ dedi. Ölecek misin?’ Ben de “Hayır, aynı şey değil” dedim. Kanser farklı insanlar için farklı olabilir. Benim için durum çok farklı. Benim için bu sadece küçük bir şey; ameliyat edilip çıkarılacaklar.” O iyiydi. Hastaneye gelip benimle tanışmak ve üzerine düşeni yapmak istiyordu. Çocuklara izin verilmiyor ama birkaç kez hastaneye gitmesine izin verildi. Bana bakmaya, elimi tutmaya ve oturmaya çalıştı.”

Chhavi’nin sağlığı hakkında

Nisan 2022’de Chhavi, kendisine erken evre meme kanseri teşhisi konulduğunu duyurdu. Ameliyat oldu ve daha sonra kanserden kurtulduğu açıklandı. Yakın zamanda kendisine, kaburgaları Haberleruma (göğüs kemiği) bağlayan kıkırdak iltihabı ile karakterize edilen bir durum olan kostokondrit teşhisi konuldu.

Bu yılın ağustos ayındaki paylaşımında şöyle yazmıştı: “Naya wali beemarilayi hoon market mein (Yeni bir hastalıkla buradayım). Buna kostokondrit denir. Hayır gibi mi hissediyorsun? (Göğüsteki kıkırdak yaralanmasıdır). “Muhtemelen.” Sebep radyasyon (kanser tedavisi) veya osteopeni (düşük BMD durumu) için aldığım enjeksiyonun bir yan etkisi olabilir veya aralıksız öksürük (birkaç gün önce yaşadım) veya bir kombinasyon bir veya daha fazla veya hepsinden oluşabilir.”

Şöyle eklemişti: “Hayır, bu konuda her zaman olumlu değilim ama nadiren olumsuzum.” Böylece göğsümü elimde tutarak spor salonuna (en mutlu yerime) gittim çünkü tahmin edin ne oldu? Hepimiz yıkılırız ama ayağa kalkabilir miyiz? Peki yaparım! Bunu duymaya ihtiyacı olan herkese… Öyle ya da böyle acınızı biliyorum… ama yalnız değilsiniz! Ve bu da geçecektir.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde