Chhavi Mittal, çocuklarını öpmediği için eleştirilere yanıt verdi

şermin

Member
Aktris Chhavi Mittal, Instagram ve YouTube’da her zaman hayatından kesitler paylaşan hevesli bir sosyal medya kullanıcısıdır. Çarşamba günü, bunu “çocuk istismarı” olarak nitelendiren ve Chhavi’yi çocuklarını öptüğü için eleştiren bir sosyal medya kullanıcısı için güçlü bir mesaj paylaştı. Chhavi’nin iki çocuğu var – kızı Areeza ve oğlu Arham. Ayrıca okuyun: Chhavi Mittal, kocasıyla öpüştüğü fotoğrafa itiraz edenlerin çifte standardına dikkat çekiyor

Kullanıcının “Küçük resmi beğenmedim” yazan yorumunun ekran görüntüsünü paylaştı. Çocuklarımızı böyle öpmemeliyiz. Bu çocuk istismarını değerlendireceğim. Kısa süre sonra birçok hayran Chhavi’yi desteklemek için çıktı. Olayla ilgili olarak aktör, “Bazı insanların bir annenin çocuklarını sevme şekline itiraz edebilmesi inanılmaz.”

“Bu trolün yorumunu desteklemek için gelen yorumlar sadece benim desteğim değil, insanlığı destekliyor. Aşk. Tarifsiz aşk” diye devam etti. Çocuklarına öpücük kondurduğu fotoğrafları da paylaşan oyuncu, “İki bebeğimi dudaklarından öptüğüm birkaç fotoğraf daha paylaşıyorum çünkü onlara olan sevgimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum, sınırlar koymalı. . Onlara sevgi gösterme konusunda utangaç olmayı öğretiyorum ve onlar da sevgiyi geri veriyorlar. Onlara öğrettiğim tek şey insanları, özellikle de sevdiklerini incitmek. Aşağıdaki yorumlarda ebeveynler olarak sevgi dilinizin ne olduğunu bilmek isterim?!! Söyle bana.”

Chhavi Mittal, 2004 yılında yönetmen Mohit Hussein ile evlendi. İlk çocuklarını 2012’de karşıladılar. 2019’da Arham’ı aldılar. Daha önce de Chhavi, eşi Mohit Hussein ile öpüşürken bir fotoğraf paylaşarak sosyal medyada da ağır eleştiriler almıştı.

Uzun bir gönderide, Mohit ile öpüşme fotoğrafları yayınladıktan sonra “vücudunu açığa vurma” hakkındaki kaba yorumların ekran görüntülerini paylaştı. Bazıları da samimi fotoğraflarını paylaştığı için çifte kızdı. “Düşüncelerinizi benimle paylaşırken takındığınız kibar tavrı gerçekten takdir ediyorum. Ancak ilettiğim “güçlü” mesaj, güç, dayanıklılık, savaşma ruhu ve yaşa ve yaşat. Mesaj sizde yankı uyandırırken, görüntünün sizi rahatsız etmesi çifte standart gösteriyor.”

Oyuncu bir kanser hastasıdır. Geçen yıl Nisan ayında erken evre meme kanseri teşhisi kondu. Artık kansersiz. Chhavi, Bandini ve YouTube dizisi The Better Half gibi şovlarla tanınır.

En iyi haber bültenlerimize abone olun