CID oyuncusu Viivek Mashru şu anda Bengaluru’daki kolejde profesör. Resme bak

şermin

Member
Bir süre televizyonda çalışan CID oyuncusu Viivek Mashru, şu anda Karnataka, Bengaluru’daki CMR Üniversitesi’nde profesör. Viivek ayrıca kolejdeki görevinin sona erdiğini de açıkladı. (Ayrıca Okuyun: Geçmişten Kurtulmak: Muichiro’nun Kathartik Aile Birleşimi Hayranların Entrikalarını Çekiyor)

Viivek Mashru birkaç yıldır Bengaluru’daki bir kolejde profesör olarak çalışıyor.
Sosyal medya Viivek’i keşfediyor

Bir Twitter kullanıcısı, Viivek’in fotoğrafını paylaşıp “Onu tanıyorsanız, çocukluğunuz harikaydı” dediğinde, başka bir kullanıcı, kardeşinin kolejinden olan oyuncuyu tanıdı. İkinci Twitter kullanıcısı şöyle yazdı: “Şu anda kardeşimin kolejinde profesör, şaka yapmıyorum.”

Twitter kullanıcısı, paylaşımının yanıt bölümünde Viivek’in “Design Thinking” dersi verdiğini paylaştı. Başka bir Twitter kullanıcısı, üniversiteden Vivek ile bir fotoğraf paylaştı.

Viivek Mashru hayranlarına teşekkür ediyor.

Viivek Mashru hayranlarına teşekkür ediyor.

Viivek, hayranlara orijinal gönderiye gösterdikleri tepki için teşekkür etti. “Nezaketiniz, sevginiz ve yaptığım küçük şeyler için takdiriniz için teşekkür ederim. Benim için çok şey ifade ediyor ve gerçekten minnettarım! Her zaman sonsuz şükran ve sevgiler.”

Viivek ve şu anki işi

Viivek, LinkedIn profilinde kendisini “Müdür – Ortak Temel Müfredat Departmanı (DCCC) | CMR Üniversitesi (CMRU)”. Eski, yeni bir gönderide tüm kolej ekibine teşekkür etti ve Nisan 2021’de katıldığını yazdı.

“Nisan 2021’de, CMR Üniversitesi’nde Ortak Çekirdek Müfredatı (CCC) oluşturmakla görevlendirildim – öncelikle CMRU öğrencilerinin Yaşam Üniversitesi’nde başarılı olmalarını sağlamak için tasarlanmış yenilikçi bir müfredat. Ortak Çekirdek Müfredat Departmanı (DCCC), iki yıldan kısa bir süre içinde, CCC’yi 4 kampüste 63 lisans ve 18 lisansüstü program için 8 fakültede uygulayarak 73’ten fazla ders sunarak ve 6.000’den fazla öğrenciye ulaştı! 30.000 saatten fazla toplum hizmeti, Topluma Hizmet Günü kutlaması ve olağanüstü yıllık Tasarım Düşüncesi Günleri, DCCC için kilometre taşları haline geldi!”

Viivek'in gönderisinin ekran görüntüsü.

Viivek’in gönderisinin ekran görüntüsü.

Ekledi: “Bir sonraki projeme geçerken, şimdiye kadarki inanılmaz yolculuğa neşe ve şükranla bakıyorum! Muhteşem DCCC ekibine liderlik etmek büyük bir onurdu. Yüksek düzeyde bütünlüğe sahip, CMRU’nun vizyonuyla uyumlu, birinci sınıf taahhüdüne ve CCC’yi hayata geçirme konusunda kesin bir taahhüde sahip süper harika, tutkulu bir ekip! Bu dönüştürücü yolculuk aynı zamanda takım çalışmasının (her zaman) işe yaradığının ve yeteneğin artık bireyde değil takımda olduğunun da kanıtıdır! Tüm DCCC ekibine en içten teşekkürlerimi, saygılarımı ve selamlarımı sunuyorum (15.06.2023 tarihinde sahneye çıkamayan TÜM çekirdek ekip üyeleri dahil).

Viivek’in şov dünyasındaki kariyeri

Viivek, CID’nin yanı sıra çocuklara yönelik TV programı Akkad Bakkad Bambey Bo’da da yer aldı. Ayrıca Morning Raga ve Fight Club: Sadece Üyeler filmlerinde rol aldı.