CID yıldızları Shivaji Satam ve Daya çekim için yeniden bir araya geliyor, hayranlar yeni bir bölüm istiyor

şermin

Member
Ünlü suç dizisi CID’de ACP Pradyuman’ın ikonik karakterini canlandıran oyuncu Shivaji Satam, geçtiğimiz günlerde diziden Dayanand Shetty ile yeniden bir araya geldi ve Instagram’da bir fotoğraf paylaştı. Anup Soni, sosyal medya paylaşımında sette tanıştıklarından bahsettiği CID oyuncuları ve Shivaji’ye de eşlik etti. Ancak birlikte yeni bir proje üzerinde çalışıp çalışmadıkları konusunda herhangi bir bilgi vermedi. (Ayrıca Okuyun: CID’de Shivaji Satam yayından kalkıyor: “Kendimizi istenmeyen hissettik”)

CID oyuncuları bir proje setinde yeniden buluşuyor.
Shivaji’nin katkısı

Fotoğrafı paylaşan Shivaji, “Daya ve Anup Soni (birkaç kalp ve dans emojisi) ile uzun bir sürenin ardından sette birlikte olmak çok eğlenceli.” Anup, CID Özel Bürosu’nda yıllarca süren iki kişi olan ACP Ajatshatru’yu canlandırdı. 2000’li yılların başında hüküm süren dizinin hayranları, yeni bölüm talebiyle gönderinin yorum bölümünü doldurdu. İçlerinden biri şunu yazdı: “CID’yi yeniden başlatın. Sony’de sorun varsa başka bir kanala geçin.” Bir başkası şöyle yazdı: “CID shuru karo yeni bölüm lütfen efendim (Lütfen yeni bir CID bölümü başlatın efendim lütfen).”

Hayranlar yeni bir CID bölümü istiyor

Pek çok hayran, yeniden bir araya gelme fotoğrafında aktör Aditya Srivastava’yı da kaçırdı. Aditya dizide Müfettiş Abhijit rolünü oynadı. Bir hayran şöyle yazdı: “Vay canına! Gözlerimde gördüklerime inanamıyorum: ‘Kuch to gadbad jarur hai (ünlü CID diyaloğuna atıfta bulunarak – bir şeyler ters gidiyor)’; Abhii’yi özledim efendim ama hepinizi bir arada gördüğüme sevindim.” Bir başkası şöyle yorum yaptı: “Vay canına…ama Adi burada yok efendim.”

Geçen yıl Shivaji, Hindustan Times’a özel bir röportajda, eğer şans verilirse yeniden ACP Pradyuman rolünü oynamaya istekli olacağını söylemişti. Evde (işsiz) oturmaktan yorulduğunu ve rol oynamaktan yorulmadığını söyledi.

CID hakkında

ACP Pradyuman rolünde aktör Shivaji Satam’ın liderliğindeki CID, 1998’de yayına girdi ve Hindistan’daki en uzun soluklu televizyon programlarından biriydi. Dizi 20 yıl boyunca Sony TV’de yayınlandı.

Shivaji, CID’nin neden popüler olduğunu anlatıyor

2015 yılında Hindustan Times’a verdiği röportajda CID’yi bu kadar başarılı kılan şeyin ne olduğunu anlatan Shivaji, “Gizemler ve merak herkesi büyülüyor. İster her şeyi bilmek isteyen bir çocuk, ister hayattaki şeylerin veya insanların nasıl olduğunu değerlendirmeye çalışan bir yetişkin olsun, insanlar meraklıdır. İnsanlarda evrensel bir endişe, korku ve öfke unsuru var.”