Dahaad’dan Ankur Verma, Naagin’i yakalamadan önce 600 ila 700 seçme yaptığını hatırlıyor: Eskiden yaşım ve boyum nedeniyle reddedilirdim

şermin

Member
Oyuncu Ankur Verma 2018 yılında mezun oldu ve o zamandan beri oyunculuk performansları için başvuruyor. Verma, Delhi’de oyun oynamaya başladı ve kısa süre sonra oyunculuk kariyerine devam etmek için Mumbai’ye taşındı. “Kasabada seçmelerde ve süreçte bana yardımcı olan bazı arkadaşlarım vardı. Bir TV programına çıkmadan önce yaklaşık 600-700 kez seçmelere katıldım. Çünkü tiyatro ve kamera birlikte bambaşka bir oyun ve bunu anlamam zaman aldı. Bu farkı anlamam 300-400 seçmeye mal oldu” diye hatırlıyor.

Dahaad’dan Ankur Verma, Naagin’i yakalamadan önce 600 ila 700 seçme yaptığını hatırlıyor: Eskiden yaşım ve boyum nedeniyle reddedilirdim

Verma şu anda günlük bir pembe dizide rol alıyor ve projeler için kısa listeye alınmanın onun için de önemli olduğunu söylüyor. “Yaşı, boyu ve hatta aksanım gibi çeşitli nedenlerle reddedilirdim” diyor. Verma, TV programı için 12 saatin üzerinde çekim yapıyor. Ancak hiç bir çekincesi yok. “Hayatını dengelemekle ilgili. 12 saat çekim yapsanız bile yine de uyumak, yemek yemek, meditasyon yapmak ve yoga yapmak için 12 saatiniz var. Her zaman dengeleme ile ilgili ve ben bu konuda uzmanım, bu yüzden beni rahatsız etmiyor” diyor.

Birçoğu televizyonun sağlıksız çalışma ortamından şikayet ederken, Verma bunu zanaatını geliştirmek için bir fırsat olarak kullanıyor. “Genç oyuncular için sorun olmadığını düşünüyorum. Genç kanları var ve cilalamak için buradalar. Bugün ne çekiyorsanız, önceki gün onu izliyorsunuz, böylece hatalarınızı düzeltebiliyor ve beden dilinizde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Televizyon, daha fazla gelişme için en iyi ortamdır. Kişisel hayatlarını, ailelerini ve işlerini dengelemek için mücadele eden yaşlı aktörler için bu (sağlıksız) hale gelebilir. Bekarlar için iyidir. Çalışmak ve gelişmek için buradayız. Çekimler arasında zaman olduğu için yorulmuyorum. 12 saatin sadece 7-8 saatini çekiyoruz ve 4 saat dinleniyoruz, bu yüzden sorun yok” diye detaylandırıyor.

Verma ayrıca OTT serisiyle çıkış yaptı Dahad. Diğerleri, TV’deki çalışma koşullarında ve diğerlerinde farklılıklar bulabilir, ancak Verma bulmuyor. “Her zaman takımla ilgili. Bir oyuncu herhangi bir ortamda öfke nöbeti geçirdiğinde, program mutlaka değişir. Ekibe, oyunculara, yönetmene ve onların ortak çabalarına bağlıdır. Aktörler ve ekip üyeleri disipline edildiğinde, herhangi bir proje iyi çalışabilir. Teknik yönler dışında, çalışma şeklinde herhangi bir fark göremedim” diye açıklıyor.