Debina Bonnerjee, vücutlarını utandırmak üzerine: Troller ya çok duyarsız ya da eğitimsiz

şermin

Member
Aktris Debina Bonnerjee, geçen yıl Aralık ayında kocası ve aktör Gurmeet Choudhary ile ikinci çocuğu Divisha’yı doğurduktan sonra formunu geri kazanma yolunda. Onu devam etmeye motive eden şey, eski fotoğrafları ve kıyafetlerinin yanı sıra, onu sosyal medyada fiziksel olarak utandıran trollerdir.

Debina Bonerjee kilo alımı hakkında

Oyuncu son zamanlarda Instagram’da onu “chhoti haathi (bebek fil)” diye çağıran insanların hedefi haline geldi. Aynı konuya değiniyor, “Üstünç yorumlar insanlardan bedava geliyor.” İlk başta yorumlar beni şok etti. Aapko pata hai mai iki bebek Ko Karahi Hoon’u yönetiyor. Yardım alsam bile bu zor çünkü çocuklarım her zaman annelerinin yanında olmak istiyor. Siz (troller) nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz? Hatta insan mısın?”

“Zamanımı iş ve çocuklarım arasında bölüyorum. Ek olarak, sezaryen sonrası vücut artık sizi desteklemiyor. Vücutta muazzam bir değişim yaşanıyor. Bel ve karın ağrısı bir süre devam ediyor, ”diye ekliyor Bonnerjee, kilo verme yolculuğunda yeni bir anne olarak karşılaştığı zorlukları anlatıyor.

Zaten bir beden küçük olan oyuncu, bazen “onu trollere geri vermek istediğini” paylaşıyor.

“Ama onlar benim gerçeklik kontrolüm. Ya çok duyarsızlar ya da eğitimsizler ama bu onları çok üzüyor. Bunun bir suç olup olmadığına karar vermek için yargısal ve pratik yorumlar arasında ayrım yapabilirsiniz. Kendi kendime “Ki bolna kitna asaan hai, toh inn logon ko karke dikha deti hoon” diye düşündüm.

Şimdiye kadar birkaç santimetre ve toplamda 2 kilo veren 40 yaşındaki oyuncu, hedefine sadık kaldı.

“Bu sihir değil. Herkese sosyal medyada mücadelemi gösteriyorum. Aktör hoon toh sadece liye kolay nahi hai. Benim için de bir o kadar zor. Spor salonunda egzersiz yapmak için her sabah 4:30’da uyanırım. Aslında sabahları kas inşa etmek ve birkaç santim kaybetmek için koşarım. Moda diyetlere uymuyorum ve inanmıyorum, temiz ve dengeli besleniyorum” diye sözlerini bitiriyor.