Devoleena Bhattacharjee hamilelik söylentileri hakkında: 'Eminim birisinin mahremiyetinizi ihlal etmesi hoşunuza gitmez'

şermin

Member
Kalıcı hamilelik söylentilerine yanıt veren aktris Devoleena Bhattacharjee, nihayet konuyu Instagram Hikayeleri aracılığıyla ele aldı. Spekülasyonları ne doğruladı ne de yalanladı ancak halkı özel hayatlarına saygı duymaya ve müdahale etmemeye çağırdı. ayrıca oku: Devoleena Bhattacharjee: “Hamile olduğumu düşünen insanlar var ve bu yüzden aniden evlendim”

Devoleena Bhattacharjee, 2022'de Shanwaz Shaikh ile evlendi.
Devoleena tepki gösteriyor

Cumartesi sabahı Instagram hikayelerinde hamileliğini canı istediğinde açıklayacağını belirten oyuncu, herkesten kendisini “taciz etmemelerini” istedi. Devoleena, hamileliğini ancak bunu paylaşma konusunda rahat hissettiği takdirde duyuracağını vurguladı.

“Uzun süredir birçok kişi hamileliğim hakkında bana mesaj atıyor ve bu konuda haberler yayıyor. Eminim ki böyle bir haberi hepinizle paylaşmak içimden geliyorsa bunu kendim yapacağım. Lütfen beni şimdi rahatsız etmeyin,” diye yazdı Devoleena.

Ayrıca insanların merakının amacının manşet yapmak mı, içerik oluşturmak mı, trolling veya olumlu yorumlar yapmak mı olduğunu sorguladı. Ancak bunların hiçbirinin mahremiyet arzusunu tatmin etmeyeceğini vurguladı.

“Hamile olup olmadığımı öğrendiğinde ne yapacaksın?” Manşet mi yazacaksınız, kendi içeriğinizi mi yaratacaksınız, troll mü yapacaksınız yoksa 2-3 güzel şey mi yazacaksınız? Ama inanın hiçbirini istemiyorum. Burası benim özel alanım ve beni taciz edemezsiniz” diye paylaştı ve ekledi, “Eminim biri sizin özel alanınızı işgal ederse veya içerik üretirse siz de bundan hoşlanmazsınız. Sosyal medyada sizi meşgul edecek kadar içerik var. Eminim hepiniz özel hayatıma müdahale edilmesinden hoşlanmadığımı artık anlamışsınızdır.”

Söylentiler

Devoleena'nın açıklaması, bazılarının bebek yumruğunu gösterdiğini söylediği fotoğrafları internette yayınlamasından bir gün sonra geldi. Pek çok Instagram takipçisi yorum bölümlerini soru ve iyi dileklerle doldurdu, hatta bazıları ona “bekleyen anne” diye hitap etti.

Birkaç hayran yorum bölümüne akın etti ve Devoleena'nın kocası Shanawaz Shaikh'ten ilk çocuğunu bekleyip beklemediğini sordu. Bir hayran, “Hamileyse hamile olacaktır, lütfen böyle devam edin” diye yazdı. “Hamile mi????” diye ekledi. Üçüncü bir kullanıcı ona “bekleyen anne” adını verdi.

Çift hakkında daha fazla bilgi

Devoleena, erkek arkadaşı Shanawaz Shaikh ile Aralık 2022'de evlendi. Lonavala'da sadece yakın arkadaşların katıldığı resmi bir nikahtı. Ancak düğününün ardından trollerin dinler arası evlilik kararını sorgulaması üzerine ciddi eleştirilere maruz kaldı.

Devoleena, Ekim 2023'te E-Times'a verdiği bir röportajda trollere yanıt verdi ve şöyle dedi: “Zengin bir adamla evlenseydim, altın arayıcısı olarak etiketlenirdim ve eğer SRK (Shah Rukh Khan) gibi biriyle evlenseydim, usne kaisi ladki se shaadi kar lee (Nasıl bir kızla evlendi) derlerdi.”

Devoleena, Saath Nibhaana Saathiya ve Dil Diyaan Gallaan gibi programlarla tanınıyor. Ayrıca Salman Khan'ın Bigg Boss filminde de yer aldı.