Devoleena, Payal Malik'i evliliklerini karşılaştırdığı için kınadı: 'Bu hastalığı topluma yaymayın'

şermin

Member
Aktris Devoleena Bhattacharjee, Payal Malik'in YouTuber Armaan Malik ile evliliğini savunması ve kocası Shanwaz Shaikh ile olan ilişkisine saldırmasından tiksindi. Kocasının kendisine sadık olduğunu bildiğini ve çok eşliliği desteklemediğini söyledi. ayrıca oku: Bigg Boss OTT 3: Payal Malik çok eşliliği desteklemediğini söylüyor, 'Kabul etmezsem kabul ederim' diye itiraf ediyor

Armaan Malik, eşleri Payal Malik ve Kritika Malik ile Bigg Boss OTT 3'e katıldı.

Bu, Devoleena'nın çifti evlilikleri nedeniyle eleştirmesinin ardından geldi. Yakın zamanda tahliyesinin ardından Payal'dan Devoleena'nın görüşleri hakkında yorum yapması istendi. Daha sonra Devoleena'nın Shanwaz'la evlendiği için eleştirilme deneyimine atıfta bulunarak Devoleena'nın ilişkileri hakkında yorum yapma hakkı olmadığını söyledi.

Devoleena misilleme yapıyor

Devoleena, Payal'ın açıklamasının klibini perşembe günü Instagram hikayelerinde paylaşarak düşüncelerini dile getirdi.

“Dinlerarası evlilikleri çok eşlilik ile kıyaslamak için daha üst düzey bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekir; eminim akıllı insanlar bunu çok iyi biliyorlardır. Ulusal televizyonda gururla sergiledikleri çokeşlilik gibi yasa dışı bir eyleme karşı çıkmak sadece benim değil, tüm Hintlilerin hakkıdır. Her neyse, bu bireysel bir kader meselesi” dedi ve ekledi: “Bu saçmalıklar yüzünden gece gündüz acı çeken ve her gün biraz ölen bu zavallı kadınların hayatlarıyla dalga geçmeyin.”

Aktör, “Aksi halde ne istersen onu yap” diye tekrarladı.

“Neden ikide duruyorsun? 2, 4 veya 5 kez evlenin. Yeter ki bu hastalığı toplumda yaymayın. Söylediğim her kelimeyi söylüyorum ve hala arkasındayım. Ayrıca insanların benim hakkımda YouTube içeriği oluşturması benim için yeni bir şey değil. Lütfen bana bu onuru verin” dedi.

Oyuncu sözlerini şöyle tamamladı: “Kocam Müslüman olmasına rağmen karısına fazlasıyla sadık ve aynı zamanda çokeşliliğe de meraklı. Bunu anlayıp evlenmemiz 4 yılımızı aldı. Sadece 7 günde değil. Yani her iki durumda da. Bir kadının özgüveninin de etkilenmemesi gerekir. Ama seni anlayabiliyorum. Bunu anlayamayacağını biliyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse senin adına üzülüyorum. Ama sanırım bunu gördükten sonra evliliğinizin böyle olmasını istediniz. Sizin için her şey YouTube içeriği olabilir. Ama benim için değil. Öyleyse devam et. Hoşçakal diyorum.”

Insta hikayeniz.

Insta hikayeniz.
Heyecan

Haziran ayında YouTuber Armaan Malik, eşleri Kritika Malik ve Payal Malik ile birlikte Bigg Boss OTT 3'e girdi ve aile yapısı eğlence sektöründe büyük ses getirdi.

O zamanlar Devoleena fikrini belirtmiş ve şöyle demişti: “Bunun eğlence olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu eğlence değil, müstehcenlik. Bunu hafife alma hatasına düşmeyin çünkü bu sadece bir film değil, bu gerçek. Yani bu utanmazlığa nasıl eğlence denir anlayamıyorum. Bunu duyduğumda tiksindim. İğrenç. Yani sadece 6/7 gün içinde aşk oldu, evlilik ve ardından kadının en yakın arkadaşıyla da aynı şey oldu. Bu benim hayal gücümün ötesinde.”

Payal'ın yorumu

Payal, tahliyesinin ardından Instant Bollywood ile yaptığı röportajda evliliği hakkında konuştu. Şöyle konuştu: “Davranışlarım nedeniyle benim de eleştirildiğimi duydum ve bu nedenle kendimi eleştirmek içimden gelmiyor. Az önce hayatını trollemeye çalışan bir Müslüman keşfettim ama hepsi bu değil. Hayatımın sebebi ne olursa olsun, doğru hayatı bulmam ve hayatla ilişkimi doğru kurmam an meselesi diye düşünüyorum. (Öncelikle evlendikten sonra bakın ne kadar eleştiriyle karşılaştınız. Müslüman bir erkekle evlendiğinizde de trollerle karşılaştınız. Sadece şunu söylemek istiyorum, eğer hayatınız hakkında bir şey söylemediysek sizin de yorum yapmanız doğru değil. ilişkimiz hakkında).