Dipika Chikhlia: “Başbakan Modi iktidara geldiğinden beri çok şey yaptı”

şermin

Member
Ramanand Sagar’ın Ramayan’ındaki Sita rolüyle tanınan aktris Dipika Chikhlia, geçtiğimiz günlerde Ram Lalla’nın darshan’ı için Ayodhya’yı ziyaret etti ve iktidara geldiğinden beri Sanatanis için çok şey yaptığını söyleyerek Başbakan Narendra Modi’ye şükranlarını dile getirdi. Lord Ram’ın heykeline hayran kaldı ve yüzünde gördüğü ilahi ışığın kendi hayal gücü olduğunu söyledi. Ayrıca okuyun: Adipurush anlaşmazlığı üzerine Dipika Chikhlia: “Ramayana eğlence için değil.”

Dipika Chikhlia, Ayodhya’daki son Ram Lalla darshan’ından bahsetti.
Dipika, Başbakan Narendra Modi’ye övgüde bulundu

ANI’ye özel olarak konuşan, “Başbakan Modi iktidara geldiğinden beri Sanataniler (Sanatana Dharma’nın takipçileri) için çok şey yaptı ve bunun uzun zaman önce olması gerekiyordu, ancak yine de geç olması hiç olmamasından iyidir.” Ancak, Tanrı’nın bölgesi ve hac yeri olan yere önem verilmelidir.

Lord Ram’ın darshanında Dipika

Lord Ram’ın darshanından sonraki deneyimlerini anlatırken şunları ekledi: “Lord Ram’ın yüzünde çok fazla ilahi ışık gördüğüm hayal gücümün ötesinde; Benim için anlaşılmaz, hiçbir yerde görmedim ve dün O’nu gördüğümde gözlerimden yaşlar geldi. Buranın Lord Ram’ın doğum yeri olduğunu biliyordum, bu yüzden Ram Ji burada bulunuyor. Büyük tapınak inşa edildikten sonra Lord Ram’ın kutsamasını dilemek için geri geleceğim. Allah, Ram Lalla’yı ziyaret eden müminlerin üzüntülerini gidersin.”

Dipika ayrıca Raj Kiran’la oynadığı ilk filmi Sun Meri Laila ve üç Hint filmi Rupaye Dus Karod, Ghar Ka Chiraag ve Khudai ile tanınıyordu. Ayrıca Vikram Aur Betaal’da çalıştı. Dipika, Dhartiputra Nandini dizisi için çekim yapmakla meşgul.