Dipika Chikhlia, İnsanların Onu Müzik Videoları İçin Trollediğini Söyledi: ‘Sizi Sita Olarak Görüyoruz’

şermin

Member
En çok Ramanand Sagar’ın Ramayan’daki tanrıça Sita rolüyle tanınan Dipika Chikhlia, bu karakterle tanımlanmaya devam ediyor. Şimdi, rolleri ve müzik Haberları oluşturduğu için sık sık trollendiğini açıkladı ve insanların onu bir Sita Mata olarak gördüğü, bu nedenle bu tür Haberlarda görünmekten kaçınması gerektiği söylendi. (AAyrıca Okuyun: Dipika Chikhlia, Resim İçin Trollendikten Sonra “Alkol İçmediğini” Söyledi)

Dipika Chikhlia, Instagram rolleri nedeniyle trollenmekten bahsediyor.

Dipika, Instagram sayfasında sık sık trend olan konularda ve popüler trendlerde roller paylaşır ve hayranlarını eğlendirmekten asla vazgeçmez. Geçenlerde doğum gününü kutladı ve sosyal medyada kutlamanın kısa bir Habersunu yayınladı.

Dipika bir röportajda AajTak’a şunları söyledi: “Tanınmış biri olarak hayranlarımı ve onların duygularını incitmemeye çalışıyorum. Yaptığım makaralar bile aynı itibarı korumak için eski klasik şarkılar (geçmiş zamanlardan) Ama hala “Sizi Sita Mata olarak görüyoruz, lütfen ifşa olan herhangi bir şeyden kaçınmam için böyle makaralar yapmayın. Videoları hayranlarım için basit ve iyi tutmaya çalışıyorum. Bu çizgiye her zaman saygı duydum.”

“Ama insanlar yine de inciniyor. İnsanlar benim bir aktör ve insan olduğumu anlamalı. Her zaman aynı olamam. Geçenlerde Arun Govil ile kızgın bir ev kadını rolünü oynadığım bir film yaptım. O (karakteri) her zaman kocasıyla kavga eder. Oyuncu olarak karakterleri keşfetmeye devam edeceğim. Bir şeyleri keşfedebileceğim bu özgürlüğe ihtiyacım var. Hayranlarımın beklentilerini karşıladığımdan emin oluyorum ama onlar da benim seçimlerime ve değerlerime saygı duymalılar.”

Dipika, 80’lerin sonunda yayınlanan Ramanand Sagar’ın Ramayan’ında Sita’nın başrolünü oynadı. Mitolojik TV programı, 2020 pandemisinin neden olduğu kilitlenme sırasında yeniden yayınlandığında ülke çapındaki popülaritesi yeniden su yüzüne çıktı. O zamandan beri Dipika, dans realite programı Jhalak Dikhhla Jaa ve komedi programı The Kapil Sharma Show dahil olmak üzere realite şovlarında şovun oyuncu kadrosuyla yeniden bir araya geldi.