Dipika Kakar, oğlu Shoaib İbrahim’i doğururken ‘erken doğum’ hakkında konuştu

şermin

Member
Dipika Kakar ve Shoaib Ibrahim artık ebeveyn. Shoaib doğum gününü sevdikleriyle kutladıktan bir gün sonra, 21 Haziran’da ilk bebeklerini birlikte dünyaya getirdiler. Bebek haberlerini paylaşmak için Instagram’a giren Dipika’nın Çarşamba sabahı erken saatlerde bir erkek çocuk doğurduğunu söyledi. Shoaib Ibrahim notunda ayrıca Dipika’nın “erken doğum” yaptığını ancak “endişelenecek önemli bir neden olmadığını” açıkladı. Ayrıca okuyun: Gauahar Khan, Dipika Kakar’ın güzel bir kızı doğuracağını tahmin ediyor

Shoaib Ibrahim ve Dipika Kakar, 21 Haziran’da ebeveyn oldular.
Shoaib Ibrahim, onun ve Dipika'nın bebek haberlerini Instagram Stories'de paylaştı.

Shoaib Ibrahim, onun ve Dipika’nın bebek haberlerini Instagram Stories’de paylaştı.
Shoaib’in Bebek Duyurusu

Çarşamba günü Shoaib Ibrahim, Instagram Stories’de aldığı bir dizi doğum günü mesajını yeniden paylaştı. Saatler sonra aktör, Dipika’nın hapsedildiği haberini paylaştı ve hayranlarından dualarını eksik etmemesini istedi.

Şöyle yazdı: “Elhamdülillah bugün 21 Haziran 2023 sabahı erken saatlerde bir erkek bebek sahibi olduk. Bu erken bir doğum, endişelenmek için önemli bir neden yok. Bizi dualarınızda eksik etmeyin.”

Salı günkü doğum günü gönderisinde Shoaib, Instagram’da kendisinin ve doğum günü pastasının bir fotoğrafıyla birlikte şunları yazdı: “Bu, ‘Baba olacak’ olarak ve inşallah yakında hayatımın yeni bir bölümüne gireceğim… can’ bekle.” çok fazla duygu, çok fazla heyecan. İyi dilekleriniz ve kutsamalarınız için herkese teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum.”

Shoaib Ibrahim, 20 Haziran'da doğum gününü kutladı;  oğlu 21 Haziran'da doğdu.

Shoaib Ibrahim, 20 Haziran’da doğum gününü kutladı; oğlu 21 Haziran’da doğdu.
Dipika’nın hamileliği

Bu yılın Ocak ayında Dipika ve Shoaib, sosyal medya paylaşımlarıyla hamile olduklarını duyurdu. Sık sık resim ve Haberlar yayınlıyorlar ve Dipika’nın hamilelik yolculuğunu hayranlarıyla paylaşıyorlar. Shoaib ve Dipika, popüler TV programı Sasural Simar Ka’da birlikte çalıştılar ve birkaç yıl çıktılar. 2018’de evlendiler.

Dipika oyunculuğu bırakma hakkında

Yakın tarihli bir röportajda Dipika, hamileliği ve oyunculuğu bırakma arzusu hakkında konuştu. Ayrıca kocası ve aktör Shoaib Ibrahim ile de bu konuda konuştuğunu açıkladı.

Pinkvilla’ya şunları söylemişti: “Hamileliğin bu aşamasından keyif alıyorum ve ilk çocuğumuzu karşılıyorum. Heyecan başka bir seviyede. Çok genç yaşta çalışmaya başladım ve her seferinde yaklaşık 10-15 yıl çalıştım. Hamilelik yolculuğum başladığında Shoaib’e çalışmak istemediğimi söyledim ve oyunculuğu bıraktım. Ev hanımı ve anne olarak bir hayat sürmek istiyorum.

Dipika’nın kariyeri

Dipika, televizyon çıkışını 2010 yılında Lakshmi’yi oynadığı Neer Bhare Tere Naina Devi ile yaptı. Daha sonra Sasural Simar Ka ve Agle Janam Mohe Bitiya Hi Kijo’da rol aldı. Ayrıca Jhalak Dikhhla Jaa 8, Nach Baliye 8 ve Entertainment Ki Raat’a katıldı. Dipika aynı zamanda Bigg Boss 12’nin de galibi oldu. En son Kahaan Hum Kahaan Tum’da (2019–2020) görüldü.