Disha Parmar ve Rahul Vaidya, hamilelik fotoğraf çekiminden bir BTS Habersunda öpüşüyor. Saygınlık

şermin

Member
Rahul Vaidya ve Disha Parmar, bu ayın başlarında ilk kez ebeveyn olacaklarını duyurmak için sosyal medyaya gittiler. Çift, bebek duyurusu ile birlikte hamilelik fotoğraf çekimlerinden bir fotoğraf paylaşmıştı. Şimdi, Rahul Vaidya ve Disha, fotoğraf çekiminin kamera arkası (BTS) Habersunu paylaşmak için Instagram Reels’e gitti. Ayrıca okuyun: Disha Parmar ve Rahul Vaidya hamileliklerini tatlı bir şekilde duyururlar. Resme bak

Son fotoğraf çekiminden bir Haberda Rahul Vaidya ile hamile Disha Parmar.

Cumartesi günü BTS Habersunu paylaşan çift, altına “Bu Habernun alt yazıya ihtiyacı yok… sadece (gözyaşlarını tutan yüz, emojiler)” yazdı. elbise, öpülmüş giysiler ve kameraya poz verirken ona sıradan siyah bir görünümle uyan Rahul.

Hayranlar BTS klibine tepki gösterdi

Ayrıca şarkıcı Disha’yı dizlerinin üzerine çökerken karnından öptüğünde tatlı bir an paylaştılar. Klibin sonuna doğru, çift bir bina kompleksinin içindeki bir yolda yürürken Rahul Hintçe, “Çabuk gel bebeğim!”

Videoya tepki gösteren bir hayran, “İkiniz de çok tatlı görünüyorsunuz.” Bir diğeri, “Ne güzel bir çift. Tanrı ikinizi de bebeğinizi de korusun!” Bir kişi ayrıca, “Onların tatlı romantizmine bayılıyorum. Sevimli Haber.”

Rahul ve Disha’nın bebek duyurusu

Rahul Vaidya ve Disha Parmar geçtiğimiz günlerde hamile olduklarını Instagram’da duyurdular. Ortak bebek duyurularında paylaşılan resimlerden birinde Disha, siyah bir elbise içinde bebeğinin yumruğunu gösterirken, müstakbel baba Rahul elinde “Anne ve Baba” yazan bir kara tahta tutuyordu.

Ayrıca sonogramlarının bir fotoğrafını ve Habersunu paylaştılar. “Anne, Baba ve BEBEK’ten merhaba !!” Gönderisinin başlığı okundu. Birçok ünlü bebek haberini alan onları tebrik etmişti.

Rahul, Disha’nın hamileliğini ‘beklenmedik’ olarak nitelendirdi

Rahul, Disha’ya 2020’deki doğum gününde Bigg Boss 14 adlı TV programında evlenme teklif etti. Çift, Temmuz 2021’de evlendi. Yakın tarihli bir röportajda Rahul, Disha’nın hamileliğini ilk duyduğunda buna inanamadığını söyledi. Şarkıcı, oyuncunun hamileliğini de “beklenmedik bir haber” olarak nitelendirdi.

“Her zaman bir baba olmayı ve çocuğuma çok fazla sevgi vermeyi hayal ettim. Haberi duyduğumda beklenmedik bir şeydi ama çok mutluydum ve yakında baba olmaya hazırdım. Benim için henüz tam olarak net değil, ama şimdi gelen birçok tebrik mesajıyla, fark etmeye başlıyorum… Hayatımızdaki bu yeni bölümü dört gözle bekliyoruz. Beklenmedik bir haber olduğu için bebeğin Allah’ın bir lütfu olduğuna inanıyorum. ETimes’a konuşan Rahul, “İş için Goa’daydım ve Mumbai’ye döndüğümde Disha iyi haberi benimle paylaştı,” dedi.