Divya Agarwal, Apurva Padgaonkar ile evlendiğini duyurur; Davetiyeye göz atın

şermin

Member
Düğün tarihi ve mekanıyla ilgili ayrıntılar gizli tutulsa da Divya Agarwal’ın düğün duyurusu dikkat çekiyor. Yakında Apurva Padgaonkar ile evlenecek olan aktör ve realite TV yıldızı, daha önce Varun Sood ile ilişki içerisindeydi. İş adamıyla 2022 yılında nişanlanan eski Splitsvilla yarışmacısı, yaklaşan düğününü çarşamba günü Instagram üzerinden duyurdu. Ayrıca şunu okuyun: Divya Agarwal, kendisine ‘altın arayıcısı’ diyen trollere yanıt verdi

Divya Agarwal ve Apurva Padgaonkar yakında evlenmeye hazırlanıyor.
Divya güzel Haberyla düğünü duyurdu

Davetiyede Divya ve Apurva Padgaonkar’ın düğün günlerine ait karakter taslağı yer alıyordu. Eşlik eden başlıkta şunlar yazıyordu: “Aşk, kahkaha ve ünlülerin büyüsünün bir dokunuşu! Divya ve Apurva’nın rüya gibi gerçekleşen düğününü kutlamak için bize katılın. İnanılmaz çiftin gemide olduğu bu yıldızlarla dolu olay, keyifli bir gece ve unutulmaz anılar vaat ediyor. Tarihi eşi benzeri olmayan bir kutlamaya kaydedin!”

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl
Divya Agarwal düğün planlarını anlatıyor

5 Aralık 2022’de Divya Agarwal, o zamanki erkek arkadaşı Apurva Padgaonkar’ın evlenme teklifiyle ilgili samimi anlar paylaşmıştı. Instagram paylaşımına “Gülmeyi bırakacak mıyım?” yazdı. Muhtemelen değil. Hayat daha da heyecanlı hale geldi ve bu yolculuğu paylaşacak doğru kişiyi buldum… Bu önemli günden itibaren bir daha asla yalnız yürümeyeceğim…”

2022 yılındaki düğününden bahseden Divya Agarwal, düğünün 2023 yılında gerçekleşeceğini belirtti. The Times of India’ya verdiği röportajda şöyle dedi: “Henüz bir tarih belirlemedik ama düğün gelecek yıl gerçekleşecek.” Hayatımdaki her şey plansız gerçekleşti. Şu anda sadece onunla hayatımın tadını çıkarmak istiyorum.

Varun’la olan ilişkisi hakkında

Geçen yıl ayrıldıklarını duyurdular. Bu yılın başlarında, Divya, dizileri Birkaç Şey’de aktörler Amrita Rao ve RJ Anmol ile konuşurken, nişanlısı Apurva Padgaonkar’ın yanında kendisini nasıl bir hanımefendi gibi hissettiğini, ancak Varun’la birlikte kendisini “her yerde” hissettiğini açıkladı. Divya ve eski erkek arkadaşı Varun, Ace Of Space ve Splitsvilla’da göründükten sonra çıkmaya başladı.

Divya şöyle demişti: “Apurva’nın yanındayken kendimi hep bir hanımefendi gibi hissettim, olgun hissettim, kafamın içinde demirlenmiş hissettim.” Orada (Varun’la birlikte) enerjim farklıydı, her yerde kendimi hissettim… Varun’u yaptım Apurva’yla tanışın. Ona açıkça bir sorunum olduğunu söyledim. Bir kafa karışıklığı yaşadım. Ne olduysa çok yanlıştı ve benim yüzümden oldu. Bir yerde durmam lazım. İşte bu yüzden ani bir ayrılık yaşandı. Arabayı tam olarak durdurdum.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde