Divya Agarwal, Apurva Padgaonkar'ın boşanma söylentileri üzerine sessizliğini bozuyor: 'Kocam hemen yanında horluyor…'

şermin

Member
Bu yılın başlarında işadamı Apurva Padgaonkar ile evlenen Bigg Boss OTT kazananı Divya Agarwal, boşanma söylentilerine yanıt verdi. Instagram Stories'e giren Divya Agarwal bir mesaj paylaştı ve spekülasyonları reddetti. (Ayrıca Okuyun | Divya Agarwal, Apurva Padgaonkar ile evleniyor ve ilk düğün fotoğraflarını paylaşıyor)

Divya Agarwal, Mumbai'de Apurva Padgaonkar ile evlendi.
Divya boşanma söylentilerini yalanladı

Divya şunları yazdı: “Hiç ses çıkarmadım. Herhangi bir yorum ya da hikaye yazmadım. 2500 mesajı sildim. Ama medya sadece evliliğimi görmeyi ve tepki vermeyi seçti. İnsanların benden gördükleri ve benden bekledikleri çok komik. Her zaman insanların benden beklemediği şeyleri yaptım. Ve şimdi bekledikleri şey – bebekler ya da boşanma… bunların hiçbiri olmuyor (yan göz emojisi).”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
İşte konuşmak istediği şey

Şöyle ekledi: “Aslında bundan sonra konuşmak istediğim konu profilimdeki ilk sabitlenmiş paylaşımım. Her film mutlu sonla bitiyor ve Allah’ın izniyle kocam yanımda horluyor!”

Divya Agarwal, Instagram hikayelerinde bir not paylaştı.

Divya Agarwal, Instagram hikayelerinde bir not paylaştı.
Divya ve Apurva Şubat ayında evlendiler

Divya ve Apurva bu yılın şubat ayında evlendiler. Çift, Mumbai'de geleneksel bir Marathi düğün töreni düzenledi. Düğünden kısa bir süre sonra evliliklerini duyurmak için Instagram'da fotoğraf yayınladılar. Büyük gün için Divya ve Apurva uyumlu gelinlik kıyafetleri giydiler. Divya, pembe ombre efektli ve kontrast işlemeli, rüya gibi mor bir lehenga tercih etti. Görünümünü uyumlu bir dupatta ve katmanlı pırlanta ve zümrüt takılarla tamamladı.

Divya ayrıca kaleera ile geleneksel bir chooda giyiyordu ve her ikisi de Marathi'de geleneksel olduğu gibi mundavalya giyiyordu. Apurva ise Divya ile eşleşen benzer desenlere sahip mor bir kurta giymişti. Divya ve Apurva, düğün öncesi kutlamalarına arkadaşları ve ailelerinin katıldığı görkemli bir kokteyl partisiyle başladı. Bunu şehirde mehendi töreni izledi.

Divya ve Apurva hakkında daha fazla bilgi

Eski Splitsvilla yarışmacısı 2022'de Apurva ile nişanlandı. Aralık 2023'te düğününü ona duyurdu. Divya'nın daha önce Varun Sood ile ilişkisi vardı ancak ikili 2022'de ayrıldıklarını duyurdu. Divya ve Varun, Ace Of Space ve Splitsvilla'da göründükten sonra çıkmaya başladı.

Haberler / Eğlence / televizyon / Divya Agarwal, Apurva Padgaonkar'ın boşanma söylentileri üzerine sessizliğini bozuyor: 'Kocam hemen yanında horluyor…'