Divya Agarwal, Varun Sood’dan ayrıldıktan sonra kendini suçlu hissettiğini açıkladı

şermin

Member
Oyuncu Divya Agarwal, eski erkek arkadaşı aktör Varun Sood’dan ayrıldıktan sonra nasıl suçlu hissettiğini anlattı. Oyuncu Amrita Rao ve RJ Anmol ile “Couple of Things” şovlarında konuşan Divya, nişanlısı Apurva Padgaonkar ile bir hanımefendi gibi hissettiğini, ancak Varun Sood ile “her yerde hissettiğini” hissettiğini de açıkladı. Divya, Varun’u Apurva ile tanıştırdığını da söyledi. (Ayrıca okuyun | Divya Agarwal, Varun Sood’un Aldatma Sözlerine Yanıt Vererek Ayrılıklarını ‘Acı’ Olarak Adlandırıyor)

Divya Agarwal ve Varun Sood geçen yıl ayrıldıklarını açıkladılar.
Apurva ve Varun yerine Divya

Divya, “(Apurva) civarındayken kendimi hep bir hanımefendi gibi, olgun, kafama demirlenmiş gibi hissettim. Orada (Varun’la) enerjim farklıydı, her yerde hissettim… Varun’u Apurva ile tanıştırdım. Ona bir sorunum olduğunu açıkça söyledim. Bir karışıklık yaşadım. Her ne olduysa çok yanlış ve benim yüzümden oldu. Bir yerde durmam gerekiyor. Ve bu yüzden ani bir ayrılık oldu. Az önce arabayı sert frenle durdurdum.

Divya ayrılıkları üzerine

Oyuncu ekledi, “Ayrılığın ardından o (Apurva) bana ‘Üzülme’ dedi. “Hayır, modum kötü değil” dedim, sadece karmaşık duygularım yüzünden birinin (Varun) kalbini kırdığım için kendimi suçlu hissediyorum. İyi durumda değilim. ‘Dinle, adama iyilik yaptın, çünkü sen yaparsan haberi olmayacak, daha da büyük bir karmaşa olurdu’ diyor.”

Divya ve Apurva Goa’ya gitti

Divya, Varun’dan ayrıldıktan sonra Apurva tarafından planlanan Goa yolculuğuna çıktı. “Daha önce hiç birlikte bir gecede seyahat etmemiştik. Beni Goa’ya götürdü ve ben bunu bilmiyordum, beni Kuldevi Tapınağına götürdü. Bana şöyle dedi: ‘Hiçbir şey sorma, hiçbir şey düşünme. sadece orada kal.’ Sessizlik’. Divya, “Beni bütün manevi yerlere götüreceği için bana babamı hatırlattı” dedi.

Divya ve Varun’un ilişkisi

Divya ve Varun, TV realite programları Ace Of Space ve Spiltsvilla’da yer aldı. Çıkmaya başladılar ama geçen yıl ayrıldıklarını açıkladılar. Haberleri ilgili Instagram Hikayelerinde paylaşarak hayranlarını bilgilendirdiler. Birkaç ay sonra, Aralık ayında Divya, restoran işletmecisi Apurva Padgaonkar ile nişanlandı.