Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya'nın evlerine dönmek için değiştirilebilir biletleri var: Paniğe gerek yok

şermin

Member
13 Temmuz 2024 14:16 IST

Divyanka Tripathi Dahiya ve Vivek Dahiya'nın İtalya'nın Floransa kentinde paraları ve değerli eşyaları çalındı.

Oyuncu çift Divyanka Tripathi Dahiya ve Vivek Dahiya, İtalya'nın Floransa kentinde talihsiz bir olay yaşadı ve paraları ve pasaportları gasp edildi. Çiftin sosyal medya üzerinden yardım istemesinin ardından, eve dönecek paralarının bile olmadığını söyleyen çok sayıda ihbar ortaya çıktı. Ancak bizimle özel olarak konuşan Divyanka, bunun doğru olmadığını ve tatil planlarını yaparken gidiş-dönüş biletlerini aldıklarını söyledi.

Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya evlilik yıldönümlerini Avrupa'da tatil yaparak geçirmişlerdi.

“İnsanların bir arkadaşımızın bize kredi kartı konusunda yardım ettiğini bilmesi gerektiğini düşündüm. Artık çevrimiçi işlemler yapabilmemiz için bunları Apple Pay'e bağladık” diyor ve ekliyor: “Ayrıca bazı raporlar eve dönecek paramızın olmadığını söylüyor. Tabii öyle değil, yurtdışına gittiğinizde dönüş biletine de ihtiyacınız var.”

Divyanka ve Vivek'in cüzdanları, nakit paraları, pasaportları ve diğer değerli eşyaları çalındı ve şimdi acil durum sertifikası için başvuruda bulundular. Divyanka, sertifikayı almak için Roma'ya giderken bizimle konuştu ve Hindistan'daki hayranların endişelenecek bir şeyi olmadığını açıkladı.

Ayrıca Okuyun: Divyanka Tripathi Floransa'da Soyuldu: Seyahat Ederken Değerli Eşyalarınızı Nasıl Güvende Tutabilirsiniz?

Oyuncu ayrıca ne zaman seyahat etse dönüş biletinin de düzenli olduğunu açıklıyor. “Acil durum sertifikası alırsak uçağa zamanında yetişebiliriz. Aksi takdirde her zaman erteleyebiliriz ama değişken biletlerimiz var. Paniğe gerek yok, taraftarlarımızın da endişelenmesine gerek yok” diye konuştu.

Divyanka ve Vivek de doğru yardımı aldıklarından emin olmak için haberlerini sosyal medyada paylaşıyorlar.

Canlı skorlar, maç istatistikleri, infografikler ve çok daha fazlası için tek adresli mağaza olan Crickit ile her büyük vuruşu, her kaleyi takip edin. Şimdi keşfedin!

Daha fazla gör

Haberler / HTCity / Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya'nın evlerine dönmek için değiştirilebilir biletleri var: Paniğe gerek yok