Diya Aur Baati oyuncusu Deepika Singh, Yimmy Yimmy rolü için trolledi: Trollerime katılıyorum, daha iyi dans edebilirdim

şermin

Member
Aktris Deepika Singh, dans yoluyla “kendini ifade etmeyi” seviyor ve dans Haberlarını sıklıkla sosyal medyada paylaşıyor. Ancak şu anki Instagram makarası popüler şarkıya bir adım atıyor: Yimmy YimmyPek çok kişi onu ilgi arayan biri olarak adlandırdı ve oyunculuğa odaklanmasını ve asla dans etmemesini tavsiye ederek büyük trollinglere maruz kaldı.

Deepika Singh yakın zamanda Yimmy Yimmy rolü nedeniyle trollendi

Sosyal medya kullanıcılarının onu trollemesinin nedeninin bu olacağını çok az biliyordu. Ancak oyuncu, dans etmeyi ve kendini ifade etmeyi sevdiği için onların fikirlerini önemsemediğini söylüyor.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

“Trollerime katılıyorum. Haklısın,” diye espri yapıyor Deepika ve ekliyor: “Kalitemi biliyorum ve evet, daha iyisini yapabilirdim.” [in that reel]. Ancak çok az bir süre kalmıştı ve yoğun programımdan sıyrılabildiğim bu sürede elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Eğer beğenmedilerse yine de izlemek istesinler ya da istemesinler.”

Diğer aktörler gibi Deepika da trollemenin mesleklerinin ayrılmaz bir parçası haline geldiğini ve sosyal medyada yaptıkları her şeyin bir şekilde tartışıldığını kabul ediyor. “Troller ve onların ruh halleri umurumda değil. Kendi gerçekliğimi biliyorum ve önemli olan da bu. Herkesi mutlu edemeyeceğimi biliyorum ve bununla barıştım. Her zaman seni yargılayacak insanlar olacak ve bu sorun değil. Seni seven ve saygı duyan çok daha fazla insan var” diyor.

Deepika, Jacqueline Fernandez'in 'Yimmy Yimmy' şarkısındaki adımlarını taklit ederken sari içinde dans etti. İşte bu Diya aur Baati Oyuncu, dansın tutkusu olduğunu ve ne derse desin bu tutkusundan vazgeçmeyeceğini belirtiyor.

“Benim için oyunculuk benim geçim kaynağım, bu benim işim. Dans etmek benim hobimdir. Ayrıca Instagram'dan para kazanmıyorum. Oyunculuk yaparken tekrar çekimler yapıyorum çünkü bu benim işim. Konu dans etmeye ve rol paylaşmaya gelince, tekrar yapmıyorum, jaisa hai theek hai. 34 yaşındaki savunmasında “Jahan Paisa Hoga, Wahan'ın en önemli Apna yeteneği Karungi'yi kanıtlıyor” diyor.

Trollemek yerine olumluya odaklanmayı tercih eden oyuncu, sosyal medyada aldığı övgü ve takdirlerle motive olduğunu, bu nedenle dans Haberlarını yayınlamaya devam ettiğini ve gelecekte de bunu yapmaya devam edeceğini iddia ediyor.

“Dans etmekte tereddüt eden insanlar için, onlara yankı uyandırsın diye roller yapıyorum. İnsanlar kusurlarla ilişki kurarlar. Mükemmel anı, mükemmel kıyafeti beklemeniz, dans etmeye ve film çekmeye zaman ayırmanız gereken mükemmel bir film göstermek istemiyorum. Vakit buldukça bunu yapabilirler. Anın tadını çıkarmak önemli. Dans rollerimle bu tür insanları motive etmeyi başarıyorum ve bu benim için yeterli” diye bitiriyor.