Doğaüstü diziler: İzleyiciler hâlâ büyüleniyor mu? Monalisa, Shalin Bhanot ve diğer aktörler tepki gösteriyor

şermin

Member
Gerçeklik ile fantezi arasındaki çizginin bulanıklaştığı bir dönemde, doğaüstü televizyon programları dünya çapındaki izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Ancak pek çok doğaüstü dizi, görsel efektleri ve mantıksızlıkları nedeniyle sosyal medyada dalga geçiliyor. Nia Sharma'nın son filmi Suhagan Chudail, bu tür programları izleyen büyük bir izleyici kitlesinin olduğunu söylüyor. Doğaüstü televizyon programlarının çeşitli aktörleriyle onların bakış açılarını öğrenmek ve izleyicilerin bu programların sunduğu büyüyü ve kaçışı hâlâ isteyip istemediğini öğrenmek için konuşuyoruz.

Monalisa ve Shalin Bhanot
1.Nia Sharma

33 yaşındaki oyuncu doğaüstü şov yaptı Suhagan Chudail Geçtiğimiz günlerde yayına giren tür hakkında konuşuyor ve şöyle diyor: “Televizyonda gerici ve ilerici içerikleri tartışmayacağım. Televizyonda çok çalıştım. Yaratıcıların televizyonda işe yaramayan ve insanların kabul etmediği ilerici içerikler oluşturmak için çok uğraştıklarını ve deneyler yaptıklarını biliyorum. Televizyon her zaman TRP'lerle ilgili olmuştur ve doğaüstü şovlar izleyiciler arasında popülerdir ve izlemek istedikleri şey de budur. Gerçekten izlemek istiyorlar, bu yüzden Naagin gibi yedi sezondur devam eden bir dizimiz var. Bu trollemek değil, Asya içeriğini trollemeden yapabileceğinizi düşünmüyorum.”

2.Arjun Bijlani

Aktör Arjun Bijlani de doğaüstü dramada rol aldı Naagin. 41 yaşındaki oyuncu sadece performansına odaklanıyor ve trollemeyi işin bir parçası olarak görüyor. “Oyuncu olarak bizim işimiz oyunculuktur. İzleyicilerin tepkileri farklılık gösterebilir ve trollük oyuncunun hayatının bir parçasıdır. Fikrimi ifade etmek zorunda kalmadıkça trollere cevap vermiyorum veya aşırı tepki vermiyorum. Doğaüstü gösterilerin her zaman bir izleyici kitlesi olmuştur ve olacaktır. Hala TRP alıyorsunuz. Bazı programlar iyi TRP'ler alırsa yapımcılar bunları yayınlamaya devam edecek. Başrol olduğu sürece doğaüstü gösterilere her zaman açığım” diye belirtiyor.

Ayrıca şunu okuyun: Doğaüstü gösteriler artık trend: Karan Kundra

3. Ada Han

Önemli bir parçası olan Adaa Khan için Vish Ya Amrit: Sitara ve Naagin, İzleyicilerin doğaüstü televizyon programlarına hâlâ bir düşkünlüğü var. “Dizin görsel efektleri ve mantığı hakkında sosyal medyada dedikodu yapılması beni hiç rahatsız etmiyor. İzleyiciler arasında popüler olan bir televizyon programıdır. İzleyiciler onları seviyor, bu yüzden bu kadar çok doğaüstü gösteri var. Fantastik televizyon şovları hala işe yarıyor, bu yüzden yapımcılar onları yapıyor ve kanallar onları yayınlıyor. Doğaüstü gösteriler dışında oyuncu olarak beni zorlayacak her türlü role açığım. Tarihi bir gösteri yapmayı çok isterim.”

4.Monalisa

Aktris Monalisa televizyon programında görsel efektleri savundu Nazar, ve şöyle diyor: “İçinde Nazargörsel efektler muhteşemdi ve hayranlar bizimle bağlantı kurdu. Hayranlardan çok fazla mesaj aldım ve olumsuz bir Daayan rolünü oynadığım için bile çok sevildim. Bu sadece seyircinin bizimle bağlantı kurması nedeniyle gerçekleşti. Hatta insanlar gece geç saatlerde, saat 23.00'te izlediler. Sanırım bizim gösterimizden sonra birçok film bile örgülü ve darmadağınık ayaklı daayan konseptini benimsedi. “Birbirini tanımayan insanlar birbirini yakaladı, bu yüzden oyuncuların onları nasıl canlandırdığını da merak ettiler” diye ekledi, “Bazen memleri görüyorum ama hepsi eğlenceli. Ancak bunlar doğaüstü güçlerdir ve bu yüzden kurgudur. İnsanlar bunu izliyor ve seviyor. Çocuklar bile bu tür fantastik dizileri izliyor.”

5.Mohit Malhotra

Popüler doğaüstü dramada da rol alan aktör Mohit Malhotra Naagin 5, bu tür televizyon programlarındaki görsel efektlerin mantıksız olduğu fikrine katılmıyor. Şöyle diyor: “Mantıksız olsaydı insanlar izlemezdi ve yayıncı yapımcılara bunu yapmaları için para ödemezdi. Eğer ülke çapında sevilmeseydi ve kabul edilmeseydi yapımcı diziye çıkmazdı. Bu tarz içerikleri seven bir kitle var. Ancak trollemenin aşırı bir tepki olduğunu düşünüyorum. İnsanlar dikkat çekmek için sosyal medyadaki yorumlara aşırı tepki veriyorlar. Böyle troller beni hiç rahatsız etmedi. İyi bir TRP varsa yapımcılar ve oyuncular için işe yarar. Belki bazı insanlar bu tür fantastik içerikleri aşmış olabilir ama hâlâ bunu beğenen ve izleyen çoğunluk var.”

Ayrıca şunu okuyun: Shalin Bhanot, kişisel hayatının yeniden mercek altına alınmasından rahatsız değil: Saklayacak hiçbir şeyim yok

6. Shalin Bhanot

Aktör Shalin Bhanot ayrıca iki doğaüstü gösteride önemli roller oynadı: Bekaboo Ve Naagin. “Bu iki dizi bu kadar iyi performans gösterse de izleyicilerin fantastik dramaları veya doğaüstü TV dizilerini geride bırakacağını düşünmüyorum. Kişisel olarak, eğer iyi yaparsanız herhangi bir türün işe yarayacağını düşünüyorum. İçerik ilgi çekiciyse ve izleyici beğeniyorsa fantastik drama ya da sosyal drama olması fark etmez. Aslında programımda herhangi bir trolleme olduğunu düşünmüyorum, gerçekten iyi gidiyor. Bekaboo'daki görsel efektler çok güzel yapılmış ve Hint televizyonundaki en iyilerden biri. 40 yaşındaki oyuncu, “Doğaüstü TV programlarıyla ilgili herhangi bir trolleme yapıldığına katılmıyorum” diyor.