Eisha Singh: Başrol oynamak size yüksek verir ama aynı zamanda baskı da getirir

şermin

Member
Aktör Eisha Singh, bir aktör olarak kendinizi yeniden keşfetmeye devam etmenin önemli olduğunu düşünüyor, aksi halde sektör sizi geride bırakma eğiliminde.

Eisha Singh

“Sürekli hareket halindeydim ve mevcut fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanın tam zamanı olduğu için yavaşlamak istemiyorum. Diğer aktörlerin güçlü hikayeler aradığı bir zamanda içerik odaklı roller aldığım için gerçekten şanslıyım ama ne yazık ki bunlar çok geniş ve nadir.” Ek Tha Raja Ek Thi Rani-2 Ve Ishq SubhanAllah Aktör.

Singh, başrolün kesinlikle herhangi bir oyuncu için ek bir baskı olduğunu ekliyor. “Bu ek bir sorumluluk çünkü şovun yüzü sizsiniz ve seyirciler sizi takip ediyor. Size bir oyuncu olarak özel bir keyif verdiği ve kesinlikle bhi hota hai üzerinde baskı sağladığı için kahramanı oynamayı seviyorum. Çok fazla strese girmeden akıl sağlığınızı korumanız gereken yer burasıdır. Ve bir süredir odak noktam bu. İş baskısının beni ezmesine ya da hayattaki dengemi bozmasına izin vermiyorum.”

bu orta sınıf aşk Oyuncu, yakın zamanda keşfedilmemiş bir türü deneme şansı bulduğu için mutlu.

“Hangi oyuncu yeni türler denemek ve denemek istemez. Sosyal dramaların bir parçası oldum ve bazıları dul kadının yeniden evlenmesi, üçlü talak vb. gibi sosyal meselelere dayanıyordu. Bu şovlar bazen yorucu olabiliyor ama çıtayı ayarlamak ve kariyerime doğru desteği vermek açısından kesinlikle benim için çalışıyor. Tüm bu şovlardan sonra, Bollywood fantastik dizilerinin büyük bir hayranı olduğum için fantezi türünü keşfetmek zorunda kaldım. Başrol oynama şansım var bekaboo ve inanın bana, bir fantezi dizisi yapmak çocukluk günlerimi yeniden yaşamak gibi. Bir harikalar diyarında yaşıyormuşum gibi hissettiriyor” diye sözlerini tamamlıyor oyuncu.

.