Ektaa Kapoor, Kyunki Saas 24 yaşına girerken 20 yıl önceki klibini paylaşıyor, Smriti Irani tepki gösteriyor

şermin

Member
Film yapımcısı Ektaa Kapoor, anılarında bir yolculuğa çıktı ve Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi adlı programının setlerinden yirmi yılı aşkın bir süre önce çekilen bir Haberyu paylaştı. Salı günü Ektaa Kapoor, Instagram'da onu bir tapınak setinde gösteren bir klip yayınladı. (Ayrıca Okuyun: Ekta Kapoor, Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thii için genç bir Smriti Irani'yi işe almadan önce sözleşmesini nasıl yırttığını hatırlıyor)

Ektaa Kapoor'un bir Haber paylaşmasının ardından Smriti Irani buna tepki gösterdi.
Ektaa eski Habersunu paylaşıyor

Genç Ektaa gülümsedi, ellerini kavuşturdu ve klipte ağzından “Namaste (Merhaba)” dedi. Bordo, gri ve altın sarısı bir sari içinde görüldü. Video, gösterinin birinci yıl dönümünü kutladığı 2001 yılında kaydedildi. Klibi paylaşan Ektaa, şunları yazdı: “24 yıl önce bir gösteri hayatımı değiştirdi! Bu Haber bir yıl önce nasıl bittiğini gösteriyor!”

Ektaa dizinin başrol oyuncularına teşekkür ediyor

Ektaa, Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu This'in başrol oyuncularına teşekkür etti ve şunları yazdı: “Teşekkürler @smritiiraniofficial @ronitboseroy @amarupadhyay_official ve daha birçokları! Teşekkürler @sameern @starplus ve Mavericks Raju bhai ve Vipul'un bhai'si ve Anil Nagpal! Teşekkürler @niveditabasu @tanusridgupta!! Teşekkürler seyirci!!

Ektaa, Habernun kendisinin “-20 yaş ve kilo” olduğu döneme ait olduğunu söylüyor.

Sözlerini şöyle tamamladı: “Bu Haberyu 20 yaşımda ve 20 kiloyken yapmıştım! Ooooooooooooo, sikilmeye o kadar heveslendim ki! (İri gözlü sırıtan yüz emojisi).” Klibe tepki gösteren Smriti Irani, “Kalpli hikaye (kırmızı kalp emojisi)” yazdı. Mahesh Shetty alkışlar ve kırmızı kalp emojileri yayınladı.

Hayranlar Ektaa'nın paylaşımına tepki gösterdi

Bir hayran şunları söyledi: “Televizyon sektörünü değiştiren efsanevi bir diziydi.” Bir Instagram kullanıcısı şunları yazdı: “Çocukluğumu bu kadar unutulmaz kıldığınız ve bana ailenin değerini fark ettirdiğiniz için teşekkür ederim.” Tekrar. Programlarınızı çok özlüyorum.” Birisi şunu yazdı: “Ve en önemlisi Ekta Kapoor'a teşekkür ederim.” Bir yorumda şöyle yazıyordu: “Superhit şov ama insanlar bu günlerde televizyon izlemiyor.”

Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi Hakkında

Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi, Temmuz 2000'den Kasım 2008'e kadar Star Plus'ta yayınlandı. Gösterinin yapımcılığını Shobha Kapoor ve Ektaa, Balaji Telefilms adı altında üstlendi. Film, iş adamı Govardhan Virani'nin (Amar Upadhyay / Ronit Roy) torunuyla evli olan bir panditin kızı olan ideal bir gelin olan Tulsi'nin (Smriti) etrafında dönüyor.

Dizide ayrıca Sudha Shivpuri, Mandira Bedi, Achint Kaur, Jaya Bhattacharya, Apara Mehta, Sumeet Sachdev, Naman Shaw, Hiten Tejwani, Mouni Roy, Hansika Motwani ve Aman Verma rol aldı. Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi, zamanının en başarılı şovuydu ve altı yıl boyunca çift haneli TRP'lere ulaştı. Bu Ektaa için bir dönüm noktasıydı.