Elf Yadav, Sagar Thakur'un saldırı iddialarının ardından açıklama yapıyor

şermin

Member
Bigg Boss kazananı Elvish Yadav'ın YouTuber Sagar Thakur'u dövdüğü iddia edilen bir Haber internette viral oldu. Gurugram polisi daha sonra Elfçe'yi, şikayetinde Yadav'ın omurgasını kırmaya çalıştığını iddia eden Sagar Thakur'a saldırdığı iddiasıyla tutukladı. Şimdi Elfish, kendi bakış açısını açıklayan bir eğitim Habersu yayınladı ve tüm olayın önceden Sagar tarafından gizli kameralar ve mikrofonlar kullanılarak planlandığını ekledi. (Ayrıca Okuyun: YouTuber Sagar Thakur, Elf Yadav'ı 'sırtımı kırmaya çalışmakla' suçluyor)

Elf Yadav açıklamasını Instagram üzerinden yaptı.
Elfçe ne dedi

Farkındalık Habersunda Elfish, tartışmadan bahsetti ve birkaç Haberya dayanarak herkesin onu 'suçlu' olarak adlandırdığını ve hatta 'Elf Yadav'ın Tutuklanması' diye bir trend yarattığını paylaştı. “Hepinizin hikayenin diğer tarafını bilmenizi istiyorum. Lütfen bu Haberyu sonuna kadar izleyin ki mağdur kartını oynayanlar da görebilsin… X hesabını açın ve YouTube kanalını izleyin. Bigg Boss'a gittiğim andan itibaren bana karşı attığı tweetlerin beni dürttüğünü görebiliyorsun. Sekiz ay boyunca benimle dalga geçmeye devam etti… Bunu takipçileri için yapıyor ve ben de onunla etkileşime girmeye başladım. Ona Delhi'de olduğunu bilmesi gerektiğini söyledim. Daha sonra onunla telefonda konuşmak istedim ama o benimle tanışmak istedi. Daha sonra ona adresimi gönderdim ve o da tüm sohbetleri çevrimiçi olarak paylaştı. Ondan sonra… Evimin adresini gönderdim, bir de orada misafirim olduğun için seni orada dövmeyeceğimi söylediğim bir kayıt var.”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Elf ayrıca şunu ekledi: “'Tujhe aur tere ghar waalon ko zinda jala dunga (Seni ve aileni yakacağım)' şeklinde bir açıklama yaptı.' O anın sıcağında bazı aşağılayıcı kelimeler kullandım. Gelmeye karar verdim. Bu, bir kamera da dahil olmak üzere tüm ekipmanların bulunduğu arkadaşının dükkanıydı. Önceden planlanmıştı. Hatta Haberda vurulduğunda göğsüne bir mikrofon bağlanmıştı. Onu bu şekilde nasıl kullanabileceğimiz önceden planlanmıştı.”

Ayrıca takipçilerine ulaştı ve birisinin ebeveynleri hakkında olumsuz konuşmaya çalışması durumunda nasıl tepki vereceklerini sordu. “Onunla sabırla konuşup neden anne babanızı yakmaktan bahsettiğini sorar mısınız?” diye sordu. Elfish daha sonra onu dövdükten sonra işleri halletmek için aradığını ancak Sagar'ın buna razı olmadığını ekledi. Elvish, “cinayete teşebbüs” suçlamasının çok ağır bir suçlama olduğunu ve yalnızca iki tokatla sürdürülemeyeceğini ekledi. Takipçilerini, bir adamın ailesini öldürmekle tehdit etmesi durumunda karşılık vermeleri konusunda uyardı. Davranışlarından dolayı özür dileyerek ve fiziksel zarara yatkın olmadığını söyleyerek Haberyu sonlandırdı.

Daha fazla detay

Gurugram polisi, IPC'nin 147 (ayaklanmanın cezası), 149 (yasadışı toplanma), 323 (gönüllü olarak yaralanmaya neden olma) ve 506 (suçla tehdit) bölümleri kapsamında bir dava kaydetti. “Ben, Sagar Thakur nam-ı diğer Maxtern, Elf Yadav tarafından gerçekleştirilen, derhal yasal işlem gerektiren ciddi bir bedensel zarar ve hayatıma yönelik tehdit olayına dikkatinizi çekmek istiyorum. Oyun eğlencesi konusunda uzmanlaşmış tanınmış bir içerik oluşturucuyum. ANI'ye göre Thakur, 2017'den beri aktif olarak YouTube'da içerik üretiyor,” dedi Thakur polise yaptığı şikayette.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde