Erica Fernandes: Hindistan’dan Dubai’ye taşınmam konfor alanımdan çıkmakla ilgili değildi

şermin

Member
Aktris Erica Fernandes Hindistan’dan taşındı ve Dubai’de bir ev yaptı ve içine sızan durgunluk duygusundan kurtulmak için adım attığını itiraf ediyor.

Erica Fernandes, Dubai’de yeni bir çığır açacağı için heyecanlı

“Büyümeyi arıyordum. Önemli olan ne kadar iş yaptığın değil. Başka ne hakkında? Sırada ne var? Ve biraz durgun hissettim ve daha fazlasını yapmak istedim. Bir sonraki adımı atmak zorundaydım ve bunu yaptım. Burada çok şey oluyor,” diyor Fernandes, kararının arkasındaki mantığı açıklıyor.

İşte bu Kuch Rang Pyar Ke Aise Bhi Oyuncu şunları söylüyor: “Dubai her zaman benim evim oldu, bu yüzden rahatlık alanımdan çıktığını söyleyemem. Ailem burada, bu yüzden burada yaşama düşüncesi beni korkutmadı. Ancak, iş taahhütlerim için Hindistan’a gidip geliyorum.

Dubai’ye taşınalı birkaç ay oldu ve yeni lokasyonda geçirdiği zaman zenginleşiyor.

“Dubai birçok yönden güzel bir yer. Aynı çatı altında farklı milletlerden yaşadığımız küresel bir merkezdir. Aynı ülkede yaşayarak farklı dünya kültürlerini tanıyoruz. Altyapı olağanüstü. Son birkaç ayda ikamet eden biri olarak mükemmel bir deneyim yaşadım” diyor 30 yaşındaki ve ekliyor: “Bu her zaman bir öğrenme sürecidir ve başka bir ülkeye taşındığınızda yeni bir öğrenme gibi ve maceralar çok farklı”.

Dubai’ye taşınmış olabilir ama profesyonel kariyerine Hindistan’da devam etmeyi planlıyor. Aslında, sık sık iş için Hindistan’a gidiyor.

Daha hafif bir ses tonuyla, “Şimdiye kadar sorunsuz yaptım ve bence sette Dubai’den Mumbai’ye gitmek Goregaon’dan Naigaon’a gitmekten daha hızlı,” diyor.

Ancak Dubai’de olması, uzun vadeli bağlılık gerektiren projelerden kaçındığı anlamına mı geliyor?

Yakında bir OTT’de başrol oynayacak olan aktör, “Asla asla deme, ancak uzun vadeli hiçbir şeyi üstlenmemek için bilinçli bir çaba gösterdim çünkü performans kapsamı olan ve kısa vadeli olan diğer alanları keşfetmek istedim” diyor. göstermek.