Erin Moriarty, Megyn Kelly'nin estetik ameliyatı iddialarının ardından Instagram'ı bıraktı

şermin

Member
The Boys'un yıldızı Amerikalı aktris Erin Moriarty geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya süresiz ara verme kararını duyurdu. 29 yaşındaki yıldızın duyurusu, eski Fox News sunucusu Megyn Kelly'nin görünüşünü eleştirmesinin ardından geldi. Moriarty, Cuma günü Instagram hesabından “kalbinin” “kırıldığını” söylediği uzun bir mesaj paylaştı. Kelly, Blood Father yıldızını, SiriusXM şovunun 17 Ocak'taki bölümünde yüz özelliklerini değiştirmek için çok sayıda cerrahi prosedür geçirmekle suçladı.

Erin Moriarty, Megyn Kelly'nin kendisi hakkındaki sert yorumlarını eleştirdi
The Boys'un yıldızı Erin Moriarty Instagram'dan ayrılıyor

Moriarty açıklamasına şu şekilde başladı: “Bu gerçekten yazmayı hiç beklemediğim bir şey.” “Hepimiz hayatımız boyunca zorbalığın kurbanıyız ama dehşete düştüm ve bunu hak ettiğimi hissettim, “Bunları ele almak için bir saniyenizi ayırayım, ” diye devam etti. Moriarty daha sonra eski NBC muhabirinin yüz yapısıyla ilgili iddialarından ne kadar tiksindiğini açıkladı.

HT yeni kriket sitesini açtı. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın!

“Hesabımı devre dışı bırakmamamın tek nedeni onu burada bırakacak olmamdır. Aksi takdirde devre dışı olduğunu düşünün,” diye yazdı “The Driven” yıldızı. “Uzun bir süre, hatta kalıcı bir ara için buna erişemeyeceğim” diye ekledi.

“Sosyal medya hafife aldığım bir şey değil ve sizinle iletişime geçmek bir enerji yatırımıydı. Moriarty, “Cevap, indirgemeci varsayımlar ve bu tür tacizin en iyi örneği olan yukarıda bahsedilen Haber karşısında dehşete düştüm” dedi.

Erin Moriarty, eski Fox News sunucusu Megyn Kelly'ye sesleniyor

Kızgınlığını ifade etmeye devam etti ve şöyle dedi: “Kalbimi kırdı. Kalbimi kırdın. Bu hesaba ilişkin izninizi kaybettiniz. Yani istediğine inanabilirsin. Ancak bu korkunç iddiaların, silmek zorunda kaldığım sözlü tacizin ve gerçekten yanlış bilgilerin teşhirci feminizm mesajını sürdürmek için kullanılmasının hiçbir mazereti olamaz.”

“Bir deliğin içindeydim ve bu kişisel durum beni tüketiyordu. Birinin ne yaşadığını asla bilemezsiniz, sosyal medya insanı bütünüyle temsil etmeyen bir platform ve ne olursa olsun doğrudan bana ya da hakkımda söylenen sözlerin mazereti olamaz.”

Moriarty şöyle devam etti: “Yazıklar olsun sana Megyn Kelly.” “Fotoğrafımın kadınların daha kötü durumda olduğunu gösterdiği iddiası, benim istifa etmenin kadınları daha iyi bir yere bırakacağına dair inancım kadar yanlıştır” diye eklediler.