Eski “Bachelorette” yarışmacısı Josh Seiter hayatta ve iyi durumda olduğunu doğruladı

şermin

Member
Eski The Bachelorette yarışmacısı Josh Seiter, Pazartesi günü resmi Instagram hesabında şok edici bir ölüm ilanının yayınlanmasının ardından “hayatta ve iyi” olduğunu doğruladı.

“Hey insanlar. Gördüğünüz gibi sağlıklı ve mutluyum.” Josh Seiter (Instagram/Josh Seiter)

36 yaşındaki oyuncu, hesabının hacklendiğini ve birisinin kendisine ve hayranlarına “acımasız bir şaka” yaptığını söyledi.

Salı günü yayınlanan bir Haberda Seiter şunları söyledi: “Merhaba arkadaşlar. Gördüğünüz gibi hayattayım ve iyiyim. Hesabım çalındı. Son 24 saattir çaresizce kafamı toparlamaya çalışıyorum. Birisi benim akıl hastalığımla, depresyon ve intihar girişimleriyle yaşadığım mücadelelerle alay ederek acımasız bir şaka yaptı.”

“Bu yazıyı yazarak neden olduğunuz acı için özür dilerim. Az önce hesabıma geri döndüm. Bunun arkasında kimin olduğunu bulmak için ekibimle birlikte elimden gelen her şeyi yapacağım ancak kafa karışıklığı için tekrar özür dilerim. Daha fazla gerçek ortaya çıktıkça sizi güncel tutacağım. Sağolun beyler.”

Silinen ölüm ilanının ailesinden geldiği iddia ediliyor.

Pager, 2015’te Kaitlyn Bristowe’un The Bachelorette sezonunda göründü ancak ilk gece eve gönderildi.

“Samimiyetsiz”

Pager geçmişte akıl sağlığı sorunları konusunda açıktı. Güvensizliklerle mücadelesini anlattı ve “insanları memnun etme” eğiliminin kendi refahı üzerindeki etkisini ortaya çıkardı.

Temmuz 2021’de ise daha önce intihara teşebbüs ettiğini Instagram’da paylaşmıştı. Ayrıca bipolar bozukluk, yaygın anksiyete bozukluğu ve obsesif kompulsif bozukluktan da muzdarip olduğunu belirtti.

Ayrıca OKUYUN| Studio Ghibli’nin The Boy and the Heron filminin bilet fiyatları 300 doların üzerine çıkıyor

“Ama pes etmeyi reddediyorum” diye yazdı.

“The Bachelorette” mezunu model ve yetişkin film oyuncusu olarak çalıştı. Bu yılın başında biseksüel olduğunu açıklamıştı ve Out Magazine’e göre daha önce egzotik bir dansçıyla nişanlıydı.

Seiter, realite şovuna çıktıktan sonra bir OnlyFans profili açtı.

{Siz veya tanıdığınız biri intihar etmeyi düşünüyorsanız, lütfen 988’i arayarak, 741741 numaralı Kriz Mesaj Hattına “GÜÇ” yazıp veya yürüyerek 988 İntihar ve Kriz Yaşam Hattı ile iletişime geçin. [988lifeline.org].}