Eski yarışmacı Cameron Hamilton, Love Is Blind’ı terapist sağlamadığı için eleştirdi

şermin

Member
1. Sezonda yer alan eski Love Is Blind yarışmacısı Cameron Hamilton, realite şovunun bir terapiste ihtiyacı olduğuna inanıyor çünkü zorluk çeken birçok yarışmacı konuşacak kimseyi bulamıyor. Gösteri, popülaritesine rağmen bazı tepkilerle karşılaştı. Dexerto’ya göre bazı eski yarışmacılar, realite şovunun kendilerini yiyecek, su ve uykudan mahrum bıraktığını ve bunun da “duygusal savaşa” yol açtığını bile söyledi.

1. Sezonda yer alan eski Love is Blind yarışmacısı Cameron Hamilton, realite şovunun bir terapiste ihtiyacı olduğuna inanıyor (cameronreidhamilton/Instagram)

Aşk Kördür’de Cameron gelecekteki eşi Lauren Speed ile tanıştı. Çift şimdi beş yıldır birlikte.

“Sanırım ikimiz de konuşacak birine ihtiyacımız olduğunu hissettik.”

Ancak Cameron, Netflix şovunu mücadele eden yarışmacılara terapi sağlayamadığı için eleştirdi. Cameron, YouTube’daki bir soru-cevap oturumu sırasında kendisi ve Lauran hakkında şunları söyledi: “Bu süreçte ikimizin de konuşacak birine ihtiyacımız olduğunu hissettiğimiz birçok an oldu.”

“Ayrıca Aşkın Körü konusunda bir terapiste sahip olmanın iyi olacağını düşünüyorum.” Şöyle ekledi: “Bu sadece büyük bir zihinsel zorluk. Bunun gerçekten faydalı olacağını düşünüyorum…” diye ekledi.

Cameron ayrıca Haberda Lauren’la birlikte sunuculuğunu yapmak istediği kendi realite serisini geliştirmek istediğini de açıkladı. Eğer bir gösteriye ev sahipliği yapabilirse katılımcılara terapi sunmaktan mutluluk duyacağını da sözlerine ekledi.

“Kendi şovunuzu yapmak harika bir fikir”

Hayranlar, YouTube Habersunun yorum bölümünde Cameron’a destek verirken, bir kullanıcı “Kendi şovunuzu yapmak harika bir fikir.” Umarım aşkı arayan yaşlı yetişkinler (40’lar, 50’ler vb.) için fırsatlar yaratırsınız.” “Ayrıca siz ikiniz şu ana kadar LIB’deki en özgün insanlarsınız. İkiniz arasındaki duyguları ve enerjiyi hemen hissettim” derken bir kullanıcı şöyle yazdı: “Olumsuz şeylere odaklanmak yerine olumlu şeyler yapmak değerli. Sen ve Lauren’in yerleşik bir şey yerine kendiniz için bir şeyler istemenize gerçekten çok sevindim. Umarım hepiniz kendi şovunuzu yaparsınız ve oradan büyüyebilirsiniz.

“Kimsenin sen ve LIB’den Lauren kadar özgün olduğunu düşünmüyorum. Bağlantınızın gerçek olduğunu görebiliyordum ve ikiniz adına da çok mutluyum. Bir kullanıcı “Çok güzel konuşuyorsun Cameron” derken bir diğeri şöyle yazdı: “İçgörülerine ve katılımcılara soracağın sorulara gerçekten hayran kaldım.” Görünüşe göre onları gerçekten dinlemişsin ve dinlemek istiyorsun. oldukları insanlar olarak, insanların onları yalnızca dram ve müstehcen dedikodu bulmak için sorguya çektiği realite TV’deki 2 boyutlu kişilikler olarak değil. Sen ve Lauren’in kendi flört programınızı sunmasını çok isterim çünkü sadece reyting için drama değil, sevgi ve özgünlüğün temel olacağına gerçekten inanıyorum. Videonuz için teşekkür ederiz! :)”. “Kesinlikle en sevdiğim çift. Seni seviyorum” dedi bir kullanıcı.