Gauahar Khan ve Zaid Darbar yeni doğan oğullarının adını açıkladı ve ilk fotoğraflarını paylaştı

şermin

Member
Yeni ebeveynler Gauahar Khan ve Zaid Darbar erkek bebeklerinin adını açıkladılar. Çift, mutluluk bohçalarının adını Zehaan koymaya karar verdi. Cumartesi günü bunu sosyal medyadan duyurdular.

Gauahar Khan ve Zaid Darbar kısa süre önce ebeveyn oldular.
Gauahar ve Zaid’in katkıları

Gauahar ve Zaid, Cumartesi günü bebeklerinin adıyla ilgili bir yazı yazdılar. “Bizim ZEHAAN’ımız. Küçüğümüzün adını maşa Allah doğduğundan beri ilk ayında açıklıyoruz. Sevginiz için hepinize teşekkür ederim, onun için kutsamalarınızı aramaya devam ediyorum ve küçük Jaan’ımız için mahremiyet istiyorum. sevgilerini gönderiyor. #allahhummabariklahu #mashaallah #aile” notuyla paylaştılar. Fotoğraflarını da ilk kez paylaştılar.

Fotoğraflarda Zaid ve Gauahar, Zehaan’ı ellerinde tutuyor ve ona kocaman bir gülümsemeyle bakıyorlardı. Bebek beyaz ve kırmızı bir kıyafet giyiyor ve Zaid ve Gauahar siyah.

gönderiye tepkiler

Aktör Mahhi Vij şöyle yazdı: “Merhaba prensim.” Soundarya Sharma ona “Kek” adını verdi. Bir hayran, “Maşallah hep mutlu ol” yorumunu yaparken, bir diğeri “Maşallah hep mutlu ol” yazdı.

Yeni ebeveynlerin önceki yolu

Gauahar ve kocası Zaid Darbar, 10 Mayıs’ta ilk çocukları oldu.

Bebeğin gelişini duyuran Gauahar, “O bir erkek. Es selamü aleyküm dünya güzeli” diyor bohçamız sevinçle. Mutluluğun gerçekte ne anlama geldiğini anlamamız için 10 Mayıs 2023’te geldi. Mübarek oğlumuz herkese sevgileri için teşekkür ediyor” ve dualar etti. Minnettar ve kıkırdayan yeni ebeveynler Zaid ve Gauahar.

Gauahar ve Zaid, 25 Aralık 2020’de evlendi. Çiftin karantina sırasında market alışverişi yaparken tanıştığı bildirildi. Sohbet etmeye başlayan ikilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüştü. İkili, geçen yıl Aralık ayında hamilelik haberini sevimli bir animasyon Habersuyla duyurmuştu.

Komik Haber şunları söyledi: “ZG gol attığında bir kişi iki oldu. Ve şimdi üç yaşına bastığımızda macera devam ediyor. İnşaAllah bu güzel yolculukta sizlerin dua ve hayır dualarını istiyorum.”