Gaurav Khanna namı diğer Anuj Kapadia: Ben Anupamaa'nın büyük bir parçasıyım, söylentiler yanlış

şermin

Member
Aktör Gaurav Khanna, Anupamaa adlı TV programına katıldıktan sonra herkesin tanıdığı bir isim haline geldi ve büyük bir popülerlik kazandı. Ancak son zamanlarda diziden ayrılacağına dair söylentiler hayranlarını oldukça üzdü ve aktörün kendisi de bu söylentilerin nereden geldiğinden emin değil.

Gaurav Khanna Anupamaa'dan çıkarken

Oyuncu bu raporların yanlış olduğunu reddediyor ve bize şunları söylüyor: “Bunun nereden geldiğini bilmiyorum. Bunda hiçbir gerçek göremiyorum çünkü kendimi tamamen programıma adadım. Henüz böyle bir şey bilmiyorum. Bu mesajın hiçbir dayanağı yok.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Dizide Anuj Kapadia karakterini canlandıran oyuncu şunları ekliyor: “Bu aralar internette çok fazla yalan haber çıkıyor. İnsanların bir diziyi sevdiklerinde kendi düşünceleri olduğunu anlıyorum ama bu haber kesinlikle doğru değil.”

Anupamaa hâlâ gösteriliyor

Anupamaa hala işaret ediyor

42 yaşındaki oyuncu, büyük hayran kitlesine bir mesaj vererek şunları söyledi: “Hayranlarıma diziyi izlemeye devam etmelerini söylemek istiyorum, hepimiz bunun üzerinde gerçekten çok çalışıyoruz.” Bölümlerimiz 7 gün sürüyor ve bu da öyle. 30 Dakika boyunca hepimiz gerçekten çok çalışıyoruz.”

Bu tür hikayeleri okuduğunuzda bunların doğru mu yanlış mı olduğunu kendiniz keşfetmeniz gerektiğini iddia ediyor. “İşte sosyal medyanın gücü. Yanlış hikayelerin her şeyden daha hızlı yayıldığı yer. O yüzden okuyun ve unutun derim. Çoğu durumda yanlıştır. Meclisin ağzından duymadığınız sürece bu söylentilere inanmayın” diye ısrar ediyor.

Bu tür spekülasyonların kendisini derinden etkileyip etkilemediği sorulduğunda Khanna, işler kontrolden çıkana kadar bunlarla gerçekten ilgilenmediğini belirtiyor. “Bu benim ilk programım değil, uzun süredir televizyondayım. Sahte haberlerle nasıl başa çıkılması gerektiğini anlıyorum, tepki vermemek daha iyi. Muhtemelen bu yüzden buna yalnızca kelimenin tam anlamıyla her yerde olduğunda ve insanları korkuttuğunda yanıt veriyorum. Herkese bir kez ve son olarak cevap vermek istedim. Yapımcıdan veya kanaldan böyle bir çağrı almadım, çok çekim yapıyorum ve hikayenin bir parçasıyım” diye bitiriyor.