Gaurav Khanna, TV endüstrisindeki maaş farkı hakkında: İzleyicilerin sevgisi benim en büyük maaşım

şermin

Member
Aktörler, televizyon endüstrisindeki ücret farklılıklarından sık sık bahsettiler. Ancak aktör Gaurav Khanna, bu tür faktörlerden etkilenmek yerine elinden gelenin en iyisini yapmaya inanıyor. “Ödemelerde eşitsizlik ya da eşitsizlik yok, bunu anlamıyorum. Bildiğim şey, işiniz hakkında dürüst olmanız gerektiği. Eve götürdüğünüz değer ne olursa olsun, haklı çıkacaktır. Bu senaryoda çok pratik bir insanım,” diyor TV şovunda Anuj Kapadia’nın popüler rolünü oynadığı için hayranlar arasında özellikle popüler olan aktör. Anupamaa.

Gaurav Khanna maaş farkları hakkında

Khanna, işinin ödülleri ve sahip olduğu şöhret söz konusu olduğunda hiçbir karşılaştırma olmadığını ekliyor. Bu nedenle yetenek, herhangi bir meslekte yer edinmenin ve diğer materyalist şeyler hakkında çok fazla endişelenmemenin tek anahtarıdır.

“Her mesleğin iniş çıkışları ve en güçlü olanın hayatta kalması vardır. Bir sektörde ayakta kalmanızı sağlayacak tek şey yeteneğinizdir. İnsanları tanıyarak ve bir şeyler sürerek ne elde ederseniz edin, ancak belirli bir pozisyonda kalmanın dışında önemli olan yalnızca yeteneğinizdir” diye ekliyor.

Şöhretine rağmen, ücret eşitsizliğine bizzat tanık olup olmadığı sorulduğunda 41 yaşındaki, bunu söylemenin çok zor olduğunu çünkü nasıl yargılamak gerektiğini söyledi.

“Eğer çok fazla ün ve hayranlık kazanırsam, bence bu, muhtemelen benim kazanacağımın iki katını, hatta beş katını kazanan bir insandan çok daha fazla. Seyirci sevgisi ve performansım için aldığım ödüller hiçbir parasal değerle eşleşemez” diyor.

Ek olarak Khanna, oyunculuk gibi yaratıcı bir meslekte ücret farklılıklarını yargılamanın hiçbir yolu olmadığı konusunda ısrar ediyor. “Oyunculuğun neden bu kadar arzu edilen bir meslek olduğunu görüyorsunuz çünkü orada insanlar var. [here] Çok kazan. Ancak kendi çalışma alanları dışında herhangi bir tanıma, tanıma veya ayrım söz konusu değildir. Ne de olsa yaratıcı bir mesleğin içindeyiz ve yaratıcılığın ölçü birimi yok. “Bu kadar gülümsemen için o kadar para alman gerektiğini söyleyemezsin,” diye açıklıyor.

Yine de, bazı insanların ücret eşitsizliği gibi konularda büyük yaygara kopardığını kabul ediyor. “Ama işimi asla bu şekilde yargılamadım. İzleyicilerimin benden hoşlanıp hoşlanmadığını görmek için her zaman mercekten baktım. Bu, eve götürebileceğiniz en büyük maaş çeki çünkü para hiçbir zaman ortalıkta dolaşmıyor,” diye bitiriyor Khanna.