Gelin adayı Arti Singh, kardeşi Krushna Abhishek ve Kashmera Shah ile gelin partisini kutluyor. Resme bak

şermin

Member
Arti Singh, düğün öncesi kutlamalarına ait Haber ve fotoğrafları sosyal medyada paylaşmaya devam ederken heyecanını gizleyemiyor. Aktris, kardeşi Krushna Abhishek ve kuzeni Ragini Khanna'nın gelin partisine katılmasıyla aile birleşimi yaşadı. Arti, Krushna, Ragini ve diğer aile üyeleriyle birlikte poz verdi. (Ayrıca Okuyun: Arti Singh, ailesinin 'yıldızlarının' tıklanabilmesi için sık sık kenara çekilmesinin istendiğini söylüyor)

Arti Singh, gelin partisini Krushna Abhishek ve Kashmeera Shah ile kutladı.
Arti Singh gelin partisinde sevinçten gülüyor

Arti, gelin partisinde aile üyeleriyle dans ederken mavi ışıltılı mini bir elbise giydi. Arti, 'gelin adayı' yazan bir kuşak ve bir taç takarken mutlu görünüyordu. Paparazzo Viral Bhayani'nin paylaştığı Haberda Arti'nin evinin önünde kameralara poz verdiği görülüyor. Aile etkinliğine ait başka bir içeriden öğrenilen Haberda kız kardeşi Ragini ve yeğeniyle dans ederken görülebiliyor. Arti, Krushna, Ragini ve Kashmera Shah ile ailenin paylaştığı diğer fotoğraflarda da gelini selamlarken ve poz verirken görülüyor. Partiye gelen yakın arkadaşlar arasında Bakhtiyaar Irani ve Tanaaz Irani de vardı.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Taylor Swift baktığınız her yerde. Merak ediyorum onun nesi özel? Swift ile ilgili her şeye giriş niteliğindeki uzun metraj hikayemizi okuyun

Govinda, Arti Singh'in düğününe katıldı

Times of India ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Arti Singh, Govinda'nın da düğününe katılacağını açıkladı. Şöyle dedi: “Bu düğün sevgi dolu olacak çünkü tüm aile tek çatı altında olacak. Hepiniz beni kutsamak için orada olacaksınız. Govinda anne, beni mutlu gördüğüne çok sevindim. Bu beni çok mutlu ediyor. Tek bildiğim onun (Govinda) bana dualarını etmek için geleceği ve bundan çok mutluyum. O çok mutluydu. O benim chi-chi annem, çok mutluydu.” Govinda, Arti ve Krushna'nın dayısı.

Tecrübesiz olanlar için, Govinda ve Krushna'nın arası pek iyi değildi, çünkü Krushna komedi programlarında amcasından yardım alamama konusunda sık sık şaka yapıyordu. Maniesh Paul'un programında Krushna'nın kamuoyundan özür dilemesine tepki gösteren Govinda, “Siz ve Arti için siz benim en sevdiğim kız kardeşimin çocuklarısınız. Ondan çok fazla sevgi aldım. Bu sevgiyi alamadınız, buna çok üzüldüm. Ama ben öyle değilim. Davranışlarımın üzüntünüze sebep olmasına izin vermeyin. Bunu da yapmayın (başkalarının üzüntüsünün nedeni kendiniz olun). Her zaman affedileceksin. Lütfen rahatla. (Seninle bir sorunum yok. Allah sizden razı olsun ve daha çok çalışmaya devam etsin” dedi.

Haberler / Eğlence / televizyon / Gelin adayı Arti Singh, kardeşi Krushna Abhishek ve Kashmera Shah ile gelin partisini kutluyor. Resme bak