General Hospital yıldızı Johnny Wactor'un trajik ölümünden önceki son sözleri ortaya çıktı

şermin

Member
Johnny Wactor, Cumartesi günü Los Angeles'ta arabasından katalitik konvertörünü çalmaya çalışan silahlı soyguncular tarafından vurularak öldürüldü. Kardeşi, ölümcül silahlı saldırının General Hospital yıldızının bir iş arkadaşıyla birlikte arabasına doğru yürürken meydana geldiğini açıkladı. Wactor'la sekiz yıldır arkadaş olan Anita Joy, şimdi de trajik son sözlerini açıkladı.

'General Hospital' yıldızı Johnny Wactor'un ölüm nedeni açıklandı (Scott Kirkland/ABC, AP)(AP)
'General Hospital' yıldızının trajik son sözleri ortaya çıktı

Kaderini paylaşan Joy, Perşembe günü Instagram'da paylaştığı duygusal bir gönderide şunları söyledi: “Burada bir şey söyleyemeden önce kendimi toparlamam birkaç günümü aldı, ancak onun hikayesini paylaşmam gerekiyor.” Sorumluluk Johnny'ye ait” diye ekliyor, “Artık onun sesi benim çünkü aksi halde yalnız olabilirdi ama değildi.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

37 yaşındaki aktörün, yaşadığı harika hayata aldırış etmeden tepki gösteren “bir korkak” tarafından nasıl “anlamsızca” öldürüldüğünü anlattı. Arkadaşının trajik kaybının kendisini “kızdırdığını” itiraf etti. ve beni 'üzdü' ama o 'Johnny için adaletin yerini bulması için buradaydı'.

“8 yıllık erkek arkadaşım birlikte güldü, yan yana çalıştı, barmenlik mesaimizi bıraktı ve sokaklarda kollarımda ölene kadar arabalarımıza yürüdü. [downtown Los Angeles] Joy, “gecenin 3'ünde karanlık saatlerde” dedi. “Her şey bir anda oldu” diye ekledi.

Joy, silahlı soygunculara “dikkatli” yaklaştıklarını, çünkü “arabanın çekildiğini” düşündüklerini söyledi. “Tehdit değildik ve Johnny her zamanki gibi sakin kaldı. Sadece onun arabası olduğunu ve gitmeleri gerektiğini söyledi. Ellerini huzur içinde uzatmıştı” diye hatırladı.

Johnny Wactor arkadaşını vurulmaktan kurtardı

Kadın daha sonra Supercell aktörünün kendisini vurulmaktan nasıl koruduğunu itiraf etti. “Johnny benimle onu vuran adamın arasında duruyordu” dedi. “O gece silah sesini duyduğumda tüm gücüyle kollarıma doğru koştu ve ona uzandığımda 'Tatlım, iyi misin?' diye bağırdım. Ve o sadece şunu söyledi: 'Hayır! Atış!'”

Joy, “Sokağa düştük ve bacaklarımı onun altına ittim ve yardım için bağırırken ve ona benimle kalması için bağırırken vücudunu dik tutmaya çalıştım” diye devam eden Joy, Bryan adlı bir güvenlik görevlisinin eskiden giydiği kot ceketini yakaladığını ekledi. Wactor'u bağlayın ve kanamayı durdurun, ancak “çok yakındı, yara hayatta kalamayacak kadar kötüydü, ama Tanrım, savaştı ve kaldı” diye yazdı.