Gurmeet Choudhary, Baisakhi'yi ailesiyle kutluyor: Kızlarım Lianna ve Divisha'ya kültürümüzle ilgili her şeyi öğretiyorum

şermin

Member
Gurmeet Choudhary'nin iki küçük munchkin'i Lianna ve Divisha, her festival için en iyi etnik kıyafetlerini giyiyor ve Baisakhi de farklı değil. “Geçenlerde Patiala'da çekim yapıyordum, bu yüzden Debina ve kızlarım için özgün, uyumlu kıyafetler aldım ve herkes bunları giyecek. Eşi benzeri olmayan bir yalan, nahi mila!” diyen aktör şunları ekliyor: “Lianna ve Divisha'ya kültürümüz ve tüm festivaller hakkında mutlaka bilgi veriyoruz. Mai Humesha Se Chaahta Tha Ki Mai Apne Bachchon Ko Humaare Geleneği Ke Baare Mai Sab Sikhaau. Her festivalde heyecanlı ve mutlular, chaahe Diwali ho ya Baisakhi Büyüdüklerinde hem Debina hem de ben iki çocuğumuza da bu değerleri aşılamaya çalışacağız.

Gurmeet Choudhary ve Debina Bonnerjee

Choudhary, bu yıl Baisakhi ile ilgili çocukluk anılarını yansıtarak, “Jo bachpan se mai karta aaya hu, vohi karne ka plan hai iss saal bhi – Naye kapde pehno, achi tatlılar khaao” diyor. “Bu Baisakhi'nin özelliği, şans eseri bütün ailenin burada olması. Hem annelerimiz hem de babalarımız burada, Lianna ve Divisha ab samajhdaar horahi hain. Sadece liye thoda sağlıklı khaana banega, mai toh 365 gün kontrollü merhaba khaata hu.” Baisakhi yılda bir kez Thoda Bahut Idhar Udhar Hoga'ya geliyor. Merhaba biliyorum.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

Choudhary ve ailesi için her anı belgelemek değerli bir uygulamadır. “Hım belge bhi kart hain harr an ko. 40 yaşındaki oyuncu, “Hayatın bhi hum aage jaayenge, sab document hota hai humaare paas'ı dürtebileceği en iyi şey bu” diye açıklıyor.

Çocukluğunu ordu karargahlarında hatırlayan Choudhary, askeri topluluk içindeki büyük Baisakhi kutlamalarını sevgiyle anıyor. “Babam ordudaydı, bu yüzden Cantt banaaya jaata hai'de yaşadık” diyor ve ekliyor: “Saare dharam ke log milke ek saath kutlayın karte hain, harr saal yahi hota tha Bu, o Gönderi I'deki gibi farklı yerlerde oldu Baisakhi'yi Srinagar, Delhi ve diğer birçok eyalette kutladı.”

Yıllar geçtikçe ve çeşitli görevlerde Choudhary, sarı pirinç tüketme ve ev yapımı tatlılar yeme ritüeli de dahil olmak üzere Baisakhi geleneklerini benimsedi. “Sarı pirinç her yıl ritüel olarak yediğimiz bir şey. Ve Baisakhi'de tatlı yemeyi seviyorum. Annem çok lezzetli hindistan cevizli laddoolar yapıyor ki bu benim favorimdir” diyor aktör.