Gurmeet insanı canlandırırken internet tepki gösteriyor: ‘Onun gibi daha çok insana ihtiyacımız var’

şermin

Member
Gurmeet Choudhary, sokakta bayılan bir adama CPR uyguladı. Mumbaili aktörün bir Habersu sosyal medyada yayıldı ve birçok kişi, bu kişinin yardımına geldiği için onu övdü. Bazıları ayrıca Gurmeet’in kardiyopulmoner resüsitasyon işlemini gerçekleştirme şeklinin tamamen doğru olmadığı yorumunu yaptı ve bazıları da herkesin temel kardiyopulmoner resüsitasyon prosedürlerini öğrenmesi gerektiğine dikkat çekti. Ayrıca şunu okuyun: Gurmeet Choudhary, karısı Debina Bonnerjee’yi kalabalıktan korurken yaralandı

Gurmeet Choudhary, Mumbai’de bir adama CPR uyguladı.
Gurmeet bir adama kalp masajı yapıyor

Videoda Gurmeet Choudhary’nin Mumbai’deki işlek bir caddenin yakınında bilincini kaybeden bir adamı hayata döndürdüğü görülüyor. Aktörün adamın göğsünü pompaladığı ve birinden ayaklarını ovmasını istediği görülüyor. Edinilen bilgiye göre, olay yerine ambulansın gelmesinin ardından şahıs hastaneye kaldırıldı. Gumeet’in etrafında duran birçok kişi, kişiye canlandırma önlemleri yoluyla yardım ettiği için onu övdü.

Videonun hayran ve paparazzi siteleri tarafından paylaşılması üzerine birçok sosyal medya kullanıcısı Gurmeet’in bu hareketine ve ayrıca birinin yardım etmek yerine yere yığılan çaresiz kişinin Habersunu kaydetmesine tepki gösterdi. Bazıları onun “gerçek hayatta da iyi bir etki yarattığını” söyledi. Gurmeet, 2008 yılında yayınlanan Ramayan televizyon dizisindeki Lord Ram rolüyle tanınıyor.

Viral Haberya tepkiler

Bir Instagram kullanıcısı şunları yazdı: “İdeal olarak, CPR sürekli olmalı ve 30 kompresyonla: 2 nefes olmalıdır. Ve AED (defibrilatör) gelene veya hastanın bilinci açılana veya nabzı ve kalp atış hızı stabil hale gelene kadar devam edin. Ama yaptığı her şey övgüye değerdir.” Her şeyi kendisi yapıyor. Onun gibi daha çok insana ihtiyacımız var. Ve kalp krizi vakalarının sayısı her geçen gün arttığından herkesin temel CPR adımlarına aşina olması gerektiğini düşünüyorum. Bir kez daha çok iyi bir iş çıkardık.”

Bir diğeri şöyle dedi: “Bu harika dostum, ama bu sadece kısmi kalp masajı, değil mi? Ayrıca ciğerlerini doldurmak için ağzına hava üflemesi gerekiyor…” Bir Instagram kullanıcısı, Haberyu çeken kişiyi eleştirdi ve şunları yazdı: “Cidden yardım etmek yerine çöken insanların Habersunu mu çekiyorsun?” Bir başkası ise şu yorumu yaptı: “Gerçekten gerçek bir olay. sanatçı… Tanrı bu adamı korusun.” Bir kişi de Gurmeet’e “iyi insan” adını verdi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde