Gurucharan Singh'in TMKOC başrol oyuncusu Jennifer Mistry onun dönüşüne tepki gösterdi: Haber vermeliydi

şermin

Member
JEnnifer Mistry, Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'daki rol arkadaşı Gurucharan Singh'in eve dönmesinin ardından tepki gösterdi. News18'e konuşan Jennifer, rahatladığını ifade etti ve “kesinlikle geri döneceğini” bildiğini söyledi. Ancak manevi yolculuğa çıkmadan önce ailesine bilgi vermesi gerektiğini söyledi. (Ayrıca Okuyun | Taarak Mehta'nın Gurucharan Singh'i polis memurunun yanında gülümsüyor – 28 gün sonra dönüşünden bu yana ilk fotoğraf)

Gurcharan Singh ve Jennifer Mistry, Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'da bir çift olarak birlikte rol aldılar.
Jennifer, Gurucharan'ın manevi bir yolculukta olduğunu hissettiğini söylüyor

Jennifer şunları söyledi: “Bu iyi bir haber. Neredeyse bir aydır kayıptı. Ailesinden hayranlarına kadar herkes endişeliydi. Kesinlikle geri döneceğini biliyordum. Ayrıca manevi bir yolculuğa çıktığını da hissettim. O çok manevi bir insandır. Durumun böyle olmasına ve herhangi bir sorun olmamasına sevindim. Eminim anne ve babası artık rahatlamış olmalı.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Jennifer manevi bir yolculuğa çıkmak istediğinden bahsediyor

Şöyle ekledi: “Herkesin böyle hissedeceğini anlıyorum. Maneviyatla ilgileniyorum. Eğer ruhsal bir çağrı varsa onu hissedersiniz. Şu anda başka bir şey düşünemiyorsun. İnsan şunu hissediyor: “Duniyadaari chod ke saadhu ban gaye (Dünya işlerini bırakıp keşiş olacağım)”. Bazen ben de öyle hissediyorum ama eşim ve kızım olduğu için sorumluluk bende. Elbette gitmeden önce kendisini bilgilendirmesi gerektiğini düşünüyorum ama o sırada nasıl bir ruh halinde olduğunu bilmiyoruz. Yerleşebilmesi için onu arayacağım.

Gurucharan ve Jennifer TMKOC'da başrol oynadılar

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'da Gurucharan, Roshan Singh Sodhi'nin rolünü denedi. Jennifer karısı Roshan Daruwala Kaur Sodhi'yi canlandırdı. Hem Gurucharan hem de Jennifer birkaç yıl birlikte çalıştıktan sonra gösteriden ayrıldılar.

Gurucharan'ın kayıp kişi davası ve dönüşü hakkında

Gurucharan 28 gün sonra Cuma sabahı erkenden eve döndü. Haber ajansı PTI, bir polis memurundan alıntı yaparak Gurucharan'ın manevi bir yolculuğa çıktığını ve bu sırada Pencap'taki çeşitli gurudwaraları ve dini yerleri ziyaret ettiğini bildirdi. Polis memuru, hakim huzurundaki ifadesinin kayıt altına alındığını ve kendisinin iyi olduğunu söyledi.

Aktörün 22 Nisan akşamı Delhi'den Mumbai'ye uçağa binmesi gerekiyordu ancak varış noktasına asla ulaşamadı. Palam'da yaşayan babası, telefonunun ulaşılamadığının anlaşılması üzerine yerel polise haber verdi. Polis, bir adam kaçırma FIR'ı kaydetmişti.