Hayatımda hiç PR elemanı tutmadım, imaj oluşturamıyorum: Kavita Kaushik

şermin

Member
Çoğu ünlünün kamuoyundaki imajlarını geliştirmek ve alakalı kalmalarını sağlamak için reklamcılara veya halkla ilişkiler yöneticilerine sahip olduğu bir zamanda, aktris Kavita Kaushik kendini bir istisna olarak görüyor. “Bigg Boss dışında hiçbir zaman bir halkla ilişkiler görevlisi tutmadım” diyor bize.

Oyuncu Kavita Kaushik, FIR programıyla tanınır.

Bunun bilinçli bir seçim olduğunu ve bir kişi olarak kim olduğunu yansıttığını söylüyor. “Diğer ünlüler gibi bir imaj oluşturamıyorum. İstesem bile, o yeteneğe sahip olduğumu düşünmüyorum. Bu sadece ben değilim. benden hoşlanıyorsun, harika; Benden hoşlanmıyorsan, elimde değil. Bir sonraki Punjabi filmi Carry on Jatta 3’te başrol oynayacak olan aktör, “Basını olduğu yere çağıran ve sonra tamamen garip davranan oyunculardan biri olamam” diyor.

Ancak bu yaklaşım, meslektaşları ve eleştirmenleri arasında yankı uyandırıyor mu? Kaushik, “Bazen durum böyle olmayabilir” diyor. Ama bu onu ilgilendirmez. “42 yaşındayım ve insanların benim hakkımda ne düşündüğü umrumda değil. Herkesin önüne çıkmayalı 20 yıl oldu. İnsanların cesur olduğumu düşünmeleri hiç umurumda değildi. İnsanları ve benim hakkımda ne düşündüklerini umursamak benim işim değil” diyor.

Kaushik, bu tür söylentilere kulak vermek yerine işine odaklanmayı tercih ediyor. “O kadar meşgul ve yaratıcıydım ki Hi Nahin Tha Kabhi’yi yapma zamanı gelmişti. Dokuz yıldır FIR’dayım (TV şovu) ve o kadar meşguldüm ki, kimin hangi ödülü aldığı veya kimin ne söylediği gibi tüm TV politikalarından beni uzak tuttu” diyor.

En popüler şovlarından biri olan FIR’den bahseden Kaushik, Yardımcı Müfettiş Chandramukhi Chautala rolüyle aldığı takdirin tadını çıkarmaya hiç vakti olmadığını söylüyor. “Şovun hem insanlar hem de Hint televizyonu üzerindeki etkisini ancak çok sonra öğrendim. [industry]. Bugün bile çocuklar ona bakıyor ve beni tanıdıklarında garip ama özel hissettiriyor… Kabhi accha sunne ka time bhi nahin mila toh bura kya sunti,” diye bitiriyor sözlerini.