Hiçbir bağlantı sizi bir çıkıştan öteye götüremez: Ulka

şermin

Member
En iyi tasviri ile hatırlanır Jhansi Ki RaniAktrisi Ulka Gupta, güney filmlerinin özlem duyduklarını elde ettikleri hissine kapılıyor.

Ulka Gupta

Geçenlerde Oscar kazanmasıyla ilgili olarak, Andra Pori Ve Rudhramadevi Oyuncu şöyle diyor: “Güney’de yapılan projeler her zaman değerli olmuştur, aksi takdirde çok fazla yeniden yapım olurdu. Ancak iyi olan nokta, tüm bölgelerden gelen içeriğin pan-Hint işi olarak etiketleneceği bir gün gelecek. Millet olarak hepimiz için bir gurur anı. Film kariyerime bir Telugu projesiyle başladığım için kendimi şanslı sayıyorum.”

Oyuncu Gagan Gupta’nın kızı olan genç, biraz daha bilgilenmedikçe mücadelenin herkes için aynı olduğuna inanıyor.

“Sektörde hayatta kalabilmek için zanaatı bilmeniz gerekiyor ve hayatta kalma sanatını bilmek çok önemli. Hiçbir bağlantı veya ilişki sizi çıkışın ötesine taşıyamaz. Babamın aynı sektörde olması, ayaklarımın üzerinde durmama ve yeri biraz daha tanımama yardımcı oldu. Bu nedenle, herhangi bir rahatsızlık yaşama olasılığı ihmal edilebilir düzeydedir. Sessiz, çaba tüm yeni gelenler için aynı kalır. Ben de kariyerimi iyi planlamak zorundaydım, aksi takdirde kimse kıyasıya rekabetten kurtulamazdı.”

Çocuk sanatçı olarak başlayan Gupta şunları ekliyor: “Manu karakterim (Rani Jhansi) hâlâ seyircilerin hafızasında yer ediyor ve bu her zaman benim lehime çalıştı. Büyürken, eğitimimle birlikte televizyonda öne çıkan bir yüz olmamı sağlayan birkaç program yaptım, bu yüzden sinemaya girmeye karar verdim. Başrol oyuncusu olarak son çıkışım Banni Chow eve teslim İyi karşılandı ve mesleğime olan güvenimi artırdı. Şu anda bir web dizisine evet deme sürecindeyim çünkü epeyce teklif var ve bu alanda da elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum” diyor. khelti köpek balığı Zindagi Aankh Micholi Aktör.