Hina Khan, annesinin kanser teşhisini öğrendiği güne ait fotoğrafları paylaşıyor: 'Bana sarılmanın bir yolunu buldu…'

şermin

Member
14 Temmuz 2024 08:07 IST

Popüler televizyon yıldızı Hina Khan geçtiğimiz günlerde meme kanseri teşhisini hayranlarıyla paylaştı. 36 yaşındaki oyuncu en çok Yeh Rishta Kya Kehlata Hai ile tanınıyor.

Hina Khan kanserle mücadelesini titizlikle belgeledi. Oyuncu şimdi de kanser teşhisini öğrendiği günden itibaren annesiyle fotoğraflarını paylaştı. (Ayrıca Okuyun – Hina Khan hayranlarına teşekkür mektubu yazıyor: Bazıları dargahlara gitti, diğerleri vrat düzenledi)

Hina Khan, kanser teşhisini öğrendiği günden itibaren annesiyle fotoğraflarını paylaşıyor
Hina annesiyle fotoğraflarını paylaştı

Hina cumartesi akşamı Instagram'da annesiyle birlikte dört fotoğraf yayınladı. Eflatun bir tişört ve beyaz şort giymişti ve saçlarını başının arkasında toplamıştı. Annesi pembe şalvar kameezinde, başı dupattayla örtülü halde görüldü. Hina onun kollarında yatarken annesi Hina'ya sarıldı ve onu teselli etti. İkisi birlikte ağlamış gibi görünüyorlardı.

Hina, gönderiye şu şekilde başlık attı: “Bir annenin kalbi, çocuklarına koruma, sevgi ve rahatlık sunmak için gönül yarası ve acı okyanusunun üstesinden gelebilir. O gün teşhis haberini aldı. Hissettiği şok açıklanamazdı ama beni kollarına almanın ve acısını unutmanın bir yolunu buldu. Anneleri her zaman diğerlerinden ayıran bir süper güç. Dünyası başına yıkılsa da beni kollarında korumanın ve bana güç vermenin bir yolunu buldu.” Instagram kullanıcıları, yorum kısmına kırmızı kalpler ve gözyaşı emojilerinin yanı sıra iyi dilekler de bıraktı.

Hina'nın annesi ağlıyor

Geçtiğimiz günlerde meme kanseri teşhisini hayranlarıyla paylaşan Hina, ilk kemoterapi seansının ardından saçlarını kısa keserek “bu mücadeleyi kazanmak” için kendine her şansı verdiğini söyledi. Yeh Rishta Kya Kehlata Hai adlı TV dizisindeki rolüyle tanınan 36 yaşındaki oyuncu, oyuncunun saçlarını keserken annesinin ağlarken görüldüğü Haberyu Instagram'da paylaştı.

“Bu savaşı kazanmak için kendime mümkün olan her şansı vermeye karar verdim. Güzel saçlarım dökülmeye başlamadan bırakmaya karar verdim. Haftalarca bu sinir krizine katlanmak istemedim. Bu yüzden tacımdan vazgeçmeye karar verdim çünkü gerçek tacımın CESARETİM, GÜCÜM ve kendime duyduğum sevgi olduğunu fark ettim” dedi Hina Haberda.

Haberler / Eğlence / televizyon / Hina Khan, annesinin kanser teşhisini öğrendiği güne ait fotoğrafları paylaşıyor: 'Bana sarılmanın bir yolunu buldu…'