Hina Khan, erkek arkadaşı Rocky Jaiswal'a gücü diyor; Karan Kundrra onu kanserle mücadelede “güçlü bir kadın” olarak övüyor

şermin

Member
24 Temmuz 2024 14:01 IST

Bir savaşçı gibi kanserle savaşan aktris Hina Khan, uzun süredir arkadaşı ve güç veren Rocky Jaiswal için bir teşekkür gönderisi paylaştı.

Bir oyuncu olarak Hina Khan asla kalpleri kazanmayı başaramaz. Ama Rohit Shetty'ninki gibi realite şovlarına katıldığında Korku Faktörü: Khatron Ke Khiladi 8 ve Salman Khan'ın Büyük Patron 11, Hayranlar gerçek Hina'yı tanıdı. O güçlü, bağımsız ve hayatın en büyük engellerini aşarken bile gülümsüyor. Aktrisin şu anda kanserle savaşırken yaptığı da tam olarak bu. Hina, bir ay önce kendisine 3. evre meme kanseri teşhisi konduğunu paylaşmıştı. Annesi başından beri onun desteğiydi ve Hina'nın erkek arkadaşı Rocky Jaiswal onun gücüydü. Buna olan minnettarlığını ifade etmek için Hina şimdi erkek arkadaşı için tatlı bir gönderi yayınladı.

Hina Khan, Rocky Jaiswal ve Karan Kundrra
Hina'nın erkek arkadaşı Rocky için gönderisi

Hina'nın erkek arkadaşı Rocky için gönderisi

Hina, ikilinin siyah giyinmiş bir fotoğrafının yanı sıra şunları paylaştı: “@rockyj1 Sen en iyisisin
❤
Allah seni korusun Hamesha, gücüm
🥺
❤️‍🩹
🧿
.” birçok ünlü de desteklerini dile getirdi. Aktör Karan Kundrra, yakın zamanda paparazzilerle yaptığı bir sohbette Hina'yı çok güçlü bir kadın olarak övdü. “Tera Kya Hoga Lovely” yıldızı şunları paylaştı: “Dualarım her zaman onunla. Bunu öğrendiğim günden beri. Onun çok güçlü bir kadın olduğunu düşünüyorum. Kalbim onunla atıyor, biliyorsun…”

Karan ayrıca şunu paylaştı: “Teju (Tejasswi Prakash, aktör ve arkadaş) ve ben bu konuyu tartıştık. Onun çok güçlü bir insan olduğunu düşünüyorum ve galip geleceğine kesinlikle inanıyor. Ve söyleyeceklerim bu kadar. Kalplerimiz onun için atıyor.” Hina inanılmaz derecede güçlü. Aynı zamanda milyonlarca hayranına da ilham kaynağı oluyor. Tıpkı Karan ve Tejasswi gibi hayranları da onun bir savaşçı olarak ortaya çıkacağından emin. Ona dünyadaki tüm sevgiyi ve gücü diliyoruz.

Haberler / HTCity / sinema / Hina Khan, erkek arkadaşı Rocky Jaiswal'a gücü diyor; Karan Kundrra onu kanserle mücadelede “güçlü bir kadın” olarak övüyor