Hina Khan ilk kemoterapi seansından Haber paylaşıyor: 'Eğilmeyi reddediyorum'

şermin

Member
Geçtiğimiz günlerde kendisine 3. evre meme kanseri teşhisi konduğunu açıklayan oyuncu Hina Khan, Pazartesi günü ilk kemoterapi seansına ait bir Haber paylaştı. Hina, Instagram'da hayranlarına meme kanserini nasıl öğrendiğine dair bilgiler verdi. (Ayrıca Okuyun – Hina Khan meme kanseriyle olan yolculuğunu ve 'yokuş yukarı mücadelesini' anlatıyor: Yaralanmış olabilir ama korkmamalı)

Hina Khan ilk kemoterapi seansından bir Haber paylaşıyor

Video, Hina'nın kırmızı halıda paparazzilere poz vermesi ve bir etkinlikte ödül almasıyla başlıyor. Daha sonra kemoterapi için hastaneye gittiğini görüyoruz.

Hina duygusal görünüyor ve şunu söylediği duyuluyor: “Bütün ihtişam gitti ve hastanedeki ilk kemoterapim için hazırım. Hadi iyileşelim.''

Videoyu paylaştı ve şöyle yazdı: “O ödül gecesinde kanser teşhisimi biliyordum ama bunu normalleştirmek için bilinçli bir seçim yaptım – sadece kendim için değil, hepimiz için. O gün her şeyi değiştirdi, hayatımın en zor evrelerinden birinin başlangıcı oldu. O halde hadi bazı onaylamalar yapalım.”

Şöyle devam etti: “İnandığımız şey oluruz ve bu mücadeleyi kendimi yeniden keşfetme fırsatı olarak kullanmaya karar verdim. Pozitiflik ruhunu alet çantamdaki ilk araç olarak tutmaya karar verdim. Bu deneyimi kendim için normalleştirmeyi seçtim ve istediğim sonuca ulaşmak için bilinçli bir karar verdim. Benim için iş taahhütlerim önemlidir. Benim için motivasyonum, tutkum ve sanatım önemli. Boyun eğmeyi reddediyorum. İlk kemoterapi tedavimin hemen öncesinde aldığım bu ödül sadece benim motivasyonum değildi. Aslında bu etkinliğe kendim için belirlediğim standartlara uygun yaşadığıma dair güvence vermek için katıldım. ZİHİN, MADDEDEN ÜSTÜNDÜR.”

Asla pes etmeyen tavrıyla hayranlarını cesaretlendiren Hina, şöyle devam etti: “Etkinliğe katıldım ve kemoterapimin ilk turu için doğrudan hastaneye gittim. Alçakgönüllülükle herkesi önce hayatlarındaki zorlukları normalleştirmeye, sonra hedefler belirleyip sonuna kadar bu hedeflere ulaşmaya çalışmaya davet ediyorum. Ne kadar zor olursa olsun. Asla pes Etme. Asla pes etme.”

Video paylaşılır paylaşılmaz hayranlar ve sektör üyeleri yorum bölümünden yorum yaptı.

Dalljiet Kaur şunları yazdı: “Ruhunuzdan ilham aldım Hina. Birdenbire yaşadığım her şey inanılmaz derecede küçük görünüyor. Evet, seyahatin normalleşmesi çok önemli. Birçok yönden ilham kaynağı oldunuz ve her zaman ilham kaynağı olacaksınız. İYİ OLACAKSINIZ VE BUNUN GİBİ DAHA FAZLA ÖDÜLÜ KABUL ETMEK İÇİN YAKINDA BİR ÖDÜL TÖRENİNE YENİDEN GELECEKSİNİZ.”

Ektaa Kapoor, “Sen yıldızların arasında bir yıldızsın! En çok sen parlıyorsun.”

Mouni Roy şunu paylaştı: “Gücünüzden ve cesaretinizden etkilendim.”

Hina'nın arkadaşı Rocky Jaiswal şöyle yazdı: “Savaşçım.”

28 Haziran'da Hina, kendisine üçüncü aşama meme kanseri teşhisi konulduğunu doğruladı.

Yeh Rishta Kya Kehlata Hai oyuncusu tedaviye başladığını, durumunun “iyi” olduğunu ve hastalığın üstesinden gelmeye “tamamen kararlı” olduğunu paylaştı.

Hina Instagram'da şunu paylaştı: “Herkese merhaba, son söylentilere değinmek için, bazı önemli haberleri tüm Hinaholic'lerle ve beni seven ve önemseyen herkesle paylaşmak istiyorum. Bana 3. evre meme kanseri teşhisi konuldu. Bu zor teşhise rağmen herkese iyi durumda olduğum konusunda güvence vermek isterim. Bu hastalığı yenmek için güçlüyüm, kararlıyım ve kararlıyım. Tedavim başladı ve daha da güçlenmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.”

“Bu süre zarfında saygınızı ve mahremiyetinizi korumanızı rica ediyorum. Sevginiz, gücünüz ve kutsamalarınız için size derinden minnettarım. Kişisel deneyimleriniz, anekdotlarınız ve destekleyici önerileriniz bu yolculukta benim için çok şey ifade ediyor. Ben, ailem ve sevdiklerim odaklanmış, kararlı ve pozitif kalıyoruz. Yüce Allah'ın izniyle bu zorluğun üstesinden gelip tamamen sağlıklı olacağıma inanıyoruz. Lütfen bana dualarınızı, kutsamalarınızı ve sevginizi gönderin” diye ekledi.

Bu arada oyuncu, profesyonel anlamda Yeh Rishta Kya Kehlata Hai'deki rolüyle büyük beğeni topladı. Ayrıca Kasautii Zindagii Kay dizisindeki Komolika rolüyle de tanınıyor.

Yakın zamanda Shinda Shinda No Papa ve Ritam Shrivastava'nın yönettiği komedi-drama dizisi Namacool'da görüldü. (ANI)